REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Muzyka

Die Antwoord naprawdę kochają szczury. Grupa nakręciła śmieszno-straszny film krótkometrażowy

Die Antwoord to jeden z najbardziej kontrowersyjnych zespołów ostatnich lat. Pochodząca z Republiki Południowej Afryki grupa tworzy muzykę z pogranicza rapu i rave'u, w której nie brak dwuznaczności, wulgarności, dowcipu i wielkiego powera. Na swoim kanale na YouTubie opublikowała właśnie film krótkometrażowy, który mocno wpisuje się w jej twórczość.

21.06.2017
17:46
Tommy Cant Sleep
REKLAMA
REKLAMA

Zaglądając na kanał Die Antwoord na YouTubie, spodziewałam się nowego utworu. Zwłaszcza, że aktualnie czekamy na premierę ich piątego i ponoć - jak twierdzą sami zainteresowani - ostatniego albumu The Book of Zef. Jak się okazuje nowe wideo zespołu zatytułowane Tommy Cant Sleep to nie singiel promujący nadchodzącą płytę, a film krótkometrażowy, w którym wykorzystany został kawałek z poprzedniego krążka, Rats.

W shorcie biorą udział m. in. Ninja i Yo-landi Visser. W tytułowego Tommy'ego wcieliła się córka wspomnianych członków zespołu.

Jak zwykle u Die Antwoord jest prześmiewczo, strasznie i mrocznie oraz... bardzo dziwnie.

Jestem wielką fanką ich twórczości - począwszy od muzyki, poprzez koncerty a skończywszy na kreacjach filmowych. Bo choć produkcja Chappie, w której wystąpili, nie była wybitna a raczej chaotyczna, poradzili sobie w swoich rolach naprawdę dobrze.

REKLAMA

Na razie data premiery finalnego albumu Die Antwoord nie jest znana. Kilka tygodni temu w sieci ukazał się pierwszy utwór zapowiadający The Book of Zef.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA