REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Dieta, liczba zabitych zombie, pokonane mile i znacznie więcej – świetna infografika dla fanów The Walking Dead

Współczesne seriale telewizyjne to programy z ogromnym budżetem, bogatym światem i milionami fanów rozsianych po całym świecie. Społeczność skupiona wokół „The Walking Dead” uznawana jest za jedną z największych. Pilot piątego sezonu oglądało ponad 17,3 miliona widzów amerykańskiej telewizji kablowej. To absolutny rekord. Nic zatem dziwnego, że w sieci znajdziemy wielu naprawdę oddanych fanów, którzy na bieżąco monitorują, notują oraz podsumowują przygody Ricka oraz jego ekipy.

06.11.2014
17:30
Świetna infografika dla fanów The Walking Dead
REKLAMA
REKLAMA

Osoby stojące za poniższą infografiką zasługują na medal społeczności The Walking Dead. W przeciwieństwie do wielu innych projektów tego typu, dzieło redakcji Paste zawiera tak nieoczywiste informacje jak mapa podróży po Stanach Zjednoczonych uwzględniająca wszystkie 5 sezonów czy nawet dieta Ricka i jego ekipy. Nie mogło zabraknąć takich detali jak ostatnie słowa kluczowych postaci przed ich odejściem z ziemskiego, zainfekowanego padołu czy liczba zabitych zombie na koncie każdej z najważniejszych bohaterów. Chyba nikogo nie zdziwi, że ulubieniec fanek serialu – Deryl – odesłał ponownie do piachu najwięcej żywych trupów. Nie zgadniecie za to, ile razy w ciągu wszystkich pięciu sezonów pada słowo „zombie”...

REKLAMA
the walking dead infografika

Jeżeli z jakiegoś powodu przestaliście oglądać serial „The Walking Dead”, zachęcam do powrotu. O ile trzeci i czwarty sezon to (z drobnymi wyjątkami!) droga przez mękę, tak w momencie pisania tego tekstu produkcja AMC przeżywa swój najlepszy okres. Mnóstwo zwrotów akcji, dobrze rozpisany scenariusz, ciekawe postacie oraz zmieniające się otoczenie – mniam. Od siebie polecam również fenomenalne, wykonany przez Polaków z Sound Tropez słuchowisko „Żywe Trupy” na podstawie komiksów Kirkmana. To właśnie na nich luźno oparty jest również sam serial.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA