REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

YouTube Premium za darmo. Masz szansę na 4 miesiące bezpłatnej subskrypcji

Zaprzyjaźniliście się z Discord Nitro? To świetie, bo dzięki temu możecie teraz skorzystać z promocji i otrzymać darmową subskrypcję YouTube Premium na cztery miesiące.

10.08.2021
17:21
youtube premium promocja discord nitro cena
REKLAMA

Za Discord Nitro trzeba płacić niecałe 10 dol. (jakieś 39 zł) miesięcznie. Dzięki wykupionemu abonamentowi możemy cieszyć się pełnymi możliwościami popularnego komunikatora, w tym większą liczbą emotek, przesyłaniem większych plików, czy personalizowanym profilem. Teraz do tych wszystkich korzyści dochodzi subskrypcja YouTube Premium za darmo przez 4 miesiące.

REKLAMA

Kojarzycie te reklamy na YouTubie, te co to je zawsze wyłączacie? Słyszycie w nich głos, który mówi, że dzięki usłudze Premium możecie słuchać ulubionej muzyki bez reklam czy odtwarzać filmy na urządzeniu mobilnym, nawet korzystając z innych aplikacji. Pewnie nieraz kusiło was, żeby wykupić subskrypcję tylko po to, aby nigdy więcej nie musieć o niej słuchać. Jeśli korzystacie z Discord Nitro teraz te marzenia mogą stać się prawdą.

YouTube Premium za darmo z Discord Nitro

Skorzystanie z promocji jest bardzo proste. Wystarczy w aplikacji Discorda wejść w ustawienia użytkownika, a następnie w ekwipunek prezentów. Tam już czeka na was oferta subskrypcji YouTube Premium za darmo na okres 4 miesięcy. Kiedy już na niego klikniecie i skopiujecie podany kod zostaniecie przeniesieni na stronę YouTube i tam w opcji wypróbuj bezpłatnie trzeba wkleić ciąg 12 liter i liczb.

Jeśli macie podpiętą kartę płatniczą pod konto Google, od razu możecie cieszyć się YouTube'em bez reklam przez następne cztery miesiące. Jest jednak pewien haczyk. Promocja dotyczy jedynie nowych użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z usługi Premium.

Promocyjna incepcja

REKLAMA

Promocja okazuje się więc kusząca dla osób, które jeszcze nie korzystały z YouTube Premium, a mają aktywną subskrypcję (albo dopiero ją założą) Discord Nitro. Nie musicie śpieszyć się z decyzją, bo możliwość z niej skorzystania macie do 1 listopada 2021 roku. Istnieje jednak również szansa, że abonament obu usług możecie mieć za darmo.

Zapaleni gracze z pewnością już zrozumieli, że w tym momencie mogą korzystać zarówno z Discorda Nitro jak i YouTube Premium zupełnie za darmo. W czerwcu Epic Games rozdawał swoim użytkownikom trzymiesięczną subskrypcję komunikatora. Ci, którzy ją odebrali również mogą w tym momencie cieszyć się ułatwieniami płatnej usługi YouTube'a.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA