REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Muzyka

Disney pokazał teledysk do „Loyal Brave True” Christiny Aguilery. „Mulan” zasłużyła na taki klip

Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszej produkcji Disneya, czyli remake'u „Mulan”. Dziś do sieci trafił teledysk do Loyal Brave True, czyli utworu Christiny Aguilery promującego nową wersję disneyowskiego hitu z 1998 roku.

14.08.2020
18:13
disney mulan Christina aguilera loyal brave true
REKLAMA
REKLAMA

Ze względu na przedłużającą się pandemię koronawirusa, premierę „Mulan”, czyli remake'u disneyowskiego hitu z lat 90. przełożono na jesień tego roku (nowa data premiery to 4 września). Nowa wersja klasycznej animacji zadebiutuje już na początku września, i to na VOD.

Jak informował niedawno portal Variety, wypuszczenie nowej wersji „Mulan” od razu na VOD ma za zadanie przyciągnąć do serwisu nowych subskrybentów, ale też pozwoli przetestować nowy model płatności. Nie wystarczy bowiem posiadać konta na wspomnianej platformie streamingowej, żeby obejrzeć tam „Mulan”. Disney spróbuje wprowadzić dodatkowy model płatności za treści premium, co oznacza konieczność przelania prawie dodatkowych 30 dolarów.

Nowa „Mulan” ma się znacznie różnić od oryginału, ale jedno pozostaje niezmienne: Christina Aguilera to marka sama w sobie

Jak zapowiadają twórcy, nowa „Mulan” ma się znacznie różnić od oryginału z 1998 r. — animacja ma być bardziej realistyczna, a musicalowe fragmenty mają zastąpić sceny walki. Jedna rzecz pozostanie jednak niezmienna: utwór promujący animację ponownie nagrała Christina Aguilera. To właśnie ona brała udział w pracy nad ścieżką dźwiękową przy pierwszej wersji „Mulan”, a utwór Reflection przyniósł piosenkarce ogromną popularność. Czy Loyal Brave True powtórzy ten sukces? O tym przekonamy się niebawem — tymczasem od dziś w internecie można obejrzeć oficjalny teledysk utworu:

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA