REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Produkcje Disney+ z orientacyjnymi datami premier. Wśród nich seriale na podstawie komiksów Marvela

Wraz ze startem Disney+ we Francji, firma Myszki Miki ujawniła, kiedy mniej więcej należy spodziewać się oryginalnych produkcji na platformie. Wśród wymienionych tytułów wiele seriali na podstawie komiksów Marvela i 2 z uniwersum „Gwiezdnych wojen”.

06.04.2020
20:01
Seriale MCU i Gwiezdne Wojny z nowymi datami premier
REKLAMA
REKLAMA

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że ze względu na pandemię koronawirusa Disney przesuwa premiery filmów należących do MCU. Nie było jednak wiadomo co z serialami, które mają się pojawić na platformie VOD Disney+. Dzisiaj, z okazji zbliżającego się debiutu serwisu we Francji, poznaliśmy orientacyjne daty premier m.in. odcinkowych produkcji na podstawie komiksów Marvela.

Seriale MCU na Disney+.

Jak można było się spodziewać, nie zabrakło kilku przesunięć. Chociażby serialu „Hawkeye” nie zobaczymy jak planowano jesienią 2021 roku, a dopiero w roku następnym. Warto jednak zaznaczyć, że ze względu na koronawirusa sprawa jest rozwojowa. Podane orientacyjnie daty nadchodzących serialowych premier mogą się jednak zmienić w najbliższym czasie.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że właśnie tak się staje. Bo przecież wstrzymano zdjęcia do „The Falcon and the Winter Soldier” i tak naprawdę nie wiadomo, kiedy twórcy wrócą na plan. Z tego powodu premiera serialu w tym roku stoi pod znakiem zapytania.

Seriale Star Wars na Disney+.

Dużo w ostatnim czasie mówiło się na temat serialu poświęconego postaci Obi-Wana Kenobiego z Ewanem McGregorem. Wystąpiły bowiem problemy z produkcją tytułu. Według podanej niżej rozpiski pojawi się on na platformie w 2022 roku. Natomiast w 2021 roku można spodziewać się „Star Wars: The Cassian Andor Series”.

W udostępnionym przez Disneya orientacyjnym kalendarzu premier należy wziąć pod uwagę, że są to jedynie produkcje nowe. Nie uwzględniono w nich oczekiwanego przez fanów Gwiezdnych wojen 2. sezonu „The Mandalorian”.

Pełna lista produkcji Disney+ wraz z nowymi, orientacyjnymi datami premier:

2020

Secret Society of Second Born Royals
Phineas and Ferb the Movie: Candace Against the Universe
Prop Culture
Safety
Big Shot
The Falcon and the Winter Soldier
Wandavision
Marvel’s 616
Car SOS

2021

Marvel’s Loki
Marvel’s What If
Rogue Trip
Flora & Ulysse
Monsters At Work
Star Wars: The Cassian Andor Series (Untitled)

REKLAMA

2022

Star Wars: Obi Wan Kenobi (Untitled)
Marvel’s Hawkeye
Marvel’s She-Hulk
Marvel’s Ms Marvel
Marvel’s Moon Knight
Muppets Now

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA