REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Uwaga, to jest grube: Disney+ za darmo nawet przez dwa lata! Jak skorzystać z oferty?

Disney+ zadebiutuje w Polsce już za cztery dni. Najwyższy czas zastanowić się więc, z której oferty dotyczącej tej platformy najlepiej skorzystać. Z dużą niespodzianką wyskoczyła dziś Grupa Polsat Plus, która jako jedyny operator usług płatnej telewizji w naszym kraju nawiązała współpracę z Disney+. W jej ramach wyczekiwana usługa będzie dostępna w ofercie z Polsat Box, Netią, Polsat Box Go i Plusem. Niektóre opcje dają serwis za darmo.

10.06.2022
14:30
disney plus za darmo polsat oferta
REKLAMA

Platforma Disney+ wystartuje w Polsce z blisko 2 tysiącami produkcji dostępnymi w ramach comiesięcznej subskrypcji. Za możliwość korzystania z usługi zapłacimy 28,99 zł, ale istnieje też opcja rozliczenia rocznego, dzięki czemu klientowi zostanie w kieszeni kilkadziesiąt złotych. W przeddzień debiutu Disney+ wyszedł też z dodatkową promocją, która potrwa do 26 czerwca. Wykupienie subskrypcji bezpośrednio u Disneya nie będzie natomiast jedyną możliwością zdobycia dostępu do "The Mandalorian" czy "WandaVision". A przynajmniej nie dla klientów Polsat Box Go czy Plusa.

Grupa Polsat Plus w specjalnym komunikacie prasowym poinformowała o nawiązaniu współpracy z Disney+. W ramach tego porozumienia usługa VOD zostanie dołączona do oferty Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go. Każda z opcji zapewni nieco inne możliwości korzystania z serwisu i będzie się wiązała z różnym kosztem pieniężnym. Jak dokładnie prezentuje się inicjatywa Polsatu? Disney+ znajdziemy:

REKLAMA
  • w Polsat Box – pakiety telewizji razem z Disney+ od 35 zł/mies. W ofertach z pakietem L i z pakietami dodatkowymi oraz abonamentem od 100 zł/mies. dostęp do Disney+ w cenie oferty przez całą umowę
  • w Plusie – bez opłat przez rok w każdym abonamencie głosowym oraz internetowym (Internet 5G/LTE i Plus Światłowód)
  • w Netii – bez opłat przez rok w ofertach szybkiego, stacjonarnego dostępu do internetu oraz pakietach z usługami TV. Bez opłat aż przez 2 lata za połączenie 3 usług abonamentowych (Internet, TV, telefon komórkowy z przeniesieniem numeru)
  • w Polsat Box Go – w nowym pakiecie Polsat Box Go Premium z Disney+, który jest połączeniem ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogatej biblioteki filmów, seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych oraz biblioteki Disney+, w promocyjnej cenie 50 zł/za miesiąc

Disney+ za darmo przez rok lub nawet dwa. Tak prezentuje się oferta Grupy Polsat Plus.

 class="wp-image-1974907"

Disney+ znajdzie się w każdej ofercie telewizyjnej Polsat Box, bez względu na technologię. W zależności od wybranego pakietu (S, M i L w przypadku telewizji satelitarnej i kablowej IPTV lub Wygodny, Komfortowy i Bogaty w przypadku telewizji internetowej) klient Polsatu zapłaci za dostęp do kilkudziesięciu kanałów i Disney+ odpowiednio 35, 45 lub 70 zł. Ich zwyczajna cena bez tego VOD wynosi zaś 20, 30 i 60 zł, więc nabyty tą drogą Disney+ będzie tańszy niż normalnie.

REKLAMA

Szczególnie obiecujące wydają się zaś przede wszystkim promocje związane z Netią i Plusem. Klienci tych firm po spełnieniu kilku prostych wymogów otrzymają dostęp do najświeższej platformy streamingowej w Polsce za rok lub nawet dwa lata bez dodatkowych opłat. Dalszych informacji na ten temat należy szukać u operatorów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA