REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Kup teraz i zapłać mniej. Disney+ rusza z ofertą powitalną dla Polaków

Nieco ponad miesiąc przed premierą w Polsce, Disney+ zaproponował swoim potencjalnym subskrybentom specjalną powitalną ofertę. Jeśli zdecydujemy się z niej skorzystać, zapłacimy z góry za cały rok - będzie to jednak cena bijąca na głowę większość konkurencji VOD w Polsce.

10.05.2022
10:46
disney plus polska cena promocja oferta
REKLAMA

Już 14 czerwca wyczekiwany serwis streamingowy Disney+ oficjalnie pojawi się w Polsce. Trwa wielkie odliczanie (dosłownie - na polskiej podstronie platformy znajdziemy odliczający czas zegar), a tymczasem przyszli subskrybenci mogą zastanowić się nad pierwszą promocyjną ofertą.

Disney+ szykuje specjalną powitalną promocję dla tych, którzy zdecydują się zapłacić za cały rok z góry i zrobią to do 26 czerwca tego roku włącznie. Wówczas otrzymają 12 miesięcy w cenie 8 - w sumie 229,90 zł, czyli 19,16 zł za miesiąc. To mniej, niż w nieaktualnej już promocji HBO Max na start i mniej, niż w przypadku zdecydowanej większości platform streamingowych. Przypominamy, że domyślna cena wynosi 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł za cały rok.

REKLAMA

Disney+: oferta powitalna serwisu - jak skorzystać?

Po pierwsze - oferta musi zostać wykorzystana do 26 czerwca 2022. Serwis sugeruje rejestrację w serwisie już teraz - 14 czerwca subskrybent otrzyma e-mail (do 24 godzin po rejestracji) z linkiem do promocji. Wówczas wystarczy kliknąć link, wprowadzić informacje dotyczące płatności... i cieszyć się biblioteką Disneya. Dla tych, którzy i tak planują zostać z serwisem na dłużej, propozycja z pewnością wyda się kusząca.

Disney+ to usługa streamingowa będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz wielu innych. Standardowa subskrypcja oferuje:

REKLAMA
  • Nieograniczoną liczbę pobrań na 10 urządzeniach i możliwość ustawienia 7 profili;
  • Wirtualne wspólne oglądanie z maksymalnie 5 osobami dzięki funkcji Groupwatch;
  • Jakość 4K UHD z Dolby Vision i Dolby Atmos na kompatybilnych urządzeniach;
  • Możliwość oglądania na 4 ekranach jednocześnie;
  • Zaawansowaną kontrolę rodzicielską.
Disney+ w Polsce
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA