REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Disney potwierdza: powstanie "Toy Story 4"!

Plotki na temat powstania czwartej części "Toy Story" krążyły już od dwóch lat. Dopiero teraz zostały oficjalnie potwierdzone: Bob Iger, prezes  The Walt Disney Company, zapowiedział, że nowa odsłona kultowej animacji trafi na kinowe ekrany w 2017 roku. 

07.11.2014
9:22
Disney potwierdza: powstanie „Toy Story 4”!
REKLAMA

Reżyserem "Toy Story 4" będzie John Lasseter, odpowiedzialny między innymi za pierwszą część tej serii. Według nieoficjalnych doniesień, po raz kolejny głosów postaciom udzielą Tom Hanks oraz Tim Allen, co prawdopodobnie oznaczałoby powrót dwóch najbardziej znanych bohaterów - Chudego oraz Buzza Astrala. Scenariusz stworzą Rashida Jones i Will McCormack. Producentem filmu będzie Galyn Susman. Jakiekolwiek dalsze szczegóły pozostają na tę chwilę nieznane. Według zapewnień Igera, premiera filmu odbędzie się 16 czerwca 2017 roku.

REKLAMA
toy story 3

"Toy Story" zadebiutowało w 1995 roku i było pierwszy filmem animowanym stworzonym całkowicie przy użyciu techniki komputerowej. Jak dotąd doczekaliśmy się dwóch kontynuacji - z 1999 oraz 2010 roku. Trzecia część zarobiła ponad miliard dolarów w box-office. Decyzja o stworzeniu "Toy Story 4" podzieliła fanów serii. Gros z nich popadło w euforię, że będą mogli obejrzeć nowe przygody swoich ulubionych bohaterów, nie brak jednak i takich, dla których trylogia była dziełem zamkniętym i kolejny sequel uważają za kompletnie zbędny.

Toy Story
REKLAMA

John Lasseter sam zresztą przyznał, że fabuła "Toy Story" uważana była za skończoną i nie zamierzano jej ruszać, chyba, że pojawiłby się jakiś nowy, wyjątkowo interesujący pomysł, by ponownie ją ożywić. I podobno taki pomysł pojawił się podczas spotkania Lassetera z innymi reżyserami współpracującymi z Pixarem - Andrew Stantonem, Petem Docterem i Lee Unkrichem.

Co z tego wyjdzie - przekonamy się dopiero za 30 miesięcy. Osobiście należę do grona tych, którzy są faktem powstania "Toy Story 4" podekscytowani. Pierwsza część to zdecydowanie jedna z ulubionych bajek mojego dzieciństwa. Jeśli chcecie odświeżyć sobie poprzednie odsłony "Toy Story", znajdziecie je na VOD. Polecam też bardzo przyjemne krótkometrażówki, których część znajdziecie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA