REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Wielki filmowy hit wpada na Disney+. Subskrybenci serwisu docenią te premiery

Z początkiem listopada Disney+ proponuje kolejne nowości. Tym razem nie zabraknie dobrze znanych filmowych hitów, jak chociażby "Titanic", oraz nowości - jak "Quiz Lady". Co jeszcze warto obejrzeć w serwisie?

04.11.2023
13:16
Titanic Disney+
REKLAMA

Początek listopada spędźcie z Disney+. Platforma tym razem zaprasza swoich widzów do sięgnięcia po klasyki, lecz oczywiście nie tylko. Na pierwszy ogień idzie "Titanic", który dostępny jest na Disney+ od 3 listopada.

Więcej o Disney+ przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Filmowe klasyki na Disney+. Co obejrzeć w weekend?

"Titanic" w reżyserii Jamesa Camerona, to film, który miał premierę w 1997 roku. To jedna z najbardziej znanych i kasowych produkcji w historii kina - epicka opowieść o miłości, klasowych różnicach społecznych i katastrofie morskiej. Produkcja zyskała ogromną popularność i wiele nagród filmowych, w tym 11 Oscarów. Film jest znany zarówno ze względu na wciągającą fabułę i świetną reżyserię, jak i efekty specjalne, które przekonująco odwzorowują zatonięcie Titanica. Kate Winslet i Leonardo DiCaprio w rolach Rose i Jacka zostali uwiecznieni w pamięci widzów jako jedna z najbardziej ikonicznych ekranowych par.

"Titanic" zwiastun"

Od 3 listopada dostępny jest na platformie Disney+ obraz "Na linii wroga". Głównym bohaterem jest doświadczony żołnierz Mike Weston (Thomas Ian Griffith). Fabuła filmu skupia się na jego misji, w której próbuje zdobyć elementy broni nuklearnej przetrzymywane przez wrogi rząd. W trakcie misji Mike oraz jego partner Jones wpadają w pułapkę, co prowadzi do niebezpiecznej sytuacji. W rolach głównych występują m.in. Chris Mulkey, Thomas Ian Griffith oraz Mark Carlton.

"Na linii wroga" zwiastun

Od 3 listopada można też zobaczyć obraz "Quiz Lady". Ten komediowy film opowiada historię dwóch sióstr: Anne i Jenny, które są bardzo różne od siebie. Anne jest błyskotliwą i zdolną miłośniczką teleturniejów, natomiast Jenny jest niezorganizowana i wyobcowana. Ich wspólnym celem jest spłacenie długów hazardowych swojej matki. Film wyreżyserowała Jessica Vu, natomiast role główne powierzone zostały takim gwiazdom, jak m.in. Sandra Oh, Will Ferrell oraz Jason Schwartzman.

"Quiz Lady"
REKLAMA

Oto wszystkie propozycje Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

  • "The Kardashians"
  • "Gęsia skórka"
  • "Loki"
  • "Na linii wroga"
  • "Quiz Lady"
  • "The King's Man: Pierwsza misja"
  • "Titanic"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA