REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Dzieje się

Najnowsza, świetna produkcja Disneya i Pixara już na Disney+! Co jeszcze obejrzeć w weekend?

Kolejny weekend września warto spędzić z Disney+. Platforma również i tym razem uraczyła swoich subskrybentów nowymi odcinkami ulubionych seriali oraz filmowymi nowościami. Co tym razem warto obejrzeć?

17.09.2023
12:31
disney plus seriale filmy nowości weekend pixar animacje
REKLAMA

Disney+ przypomina o ciekawych nowościach, które są dostępne na platformie. Wśród licznych serialowych oraz filmowych propozycji, warto wybrać kilka najciekawszych pozycji.

W Spider's Web sporo piszemy o Disney +

REKLAMA

Nowa animacja Disneya i Pixara wbija na platformę. Co obejrzeć?

Od 13 września można oglądać pierwszy sezon serialu "Bertie Gregory: Dzika przyroda z bliska". Bertie Gregory przemierza świat, by w wyjątkowy sposób przybliżyć widzom niezwykłą codzienność życia zwierząt. Będąc uzbrojonym po zęby w najnowocześniejszą technologię, i na przekór ekstremalnym warunkom pogodowym, wraz ze swoją ekipą pokazuje zmagania zwierząt o przetrwanie. W "Bertie Gregory: Dzika przyroda z bliska" widzowie zobaczą, przez co wspólnie musieli przejść, by przystosować się do nieprzewidywalności dzikiej przyrody w odległych miejscach, gdzie filmowanie rzadko idzie zgodnie z planem.

Zwiastun Bertie Gregory

Od 13 września widzowie Disney+ mogą oglądać również najnowszą produkcję Disneya i Pixara "Między nami żywiołami". Akcja filmu rozgrywa się w Żywiołowie, mieście zamieszkanym przez przedstawicieli ognia, wody, ziemi i powietrza. Iskra to twarda, sprytna i ognista dziewczyna, która wbrew woli ojca zaprzyjaźnia się z zabawnym, płynącym z prądem chłopakiem imieniem Wodek. Ich znajomość wywraca świat Iskry do góry nogami i sprawia, że bohaterowie zaczynają na nowo odkrywać otaczający ich świat. Film wyreżyserował Peter Sohn („Dobry dinozaur” oraz krótkometrażowe „Zaburzenie częściowe”), scenariusz napisali John Hoberg, Kat Likkel i Brenda Hsueh, a producentką jest Denise Ream („Dobry dinozaur”, „Auta 2”). Mający premierę 14 lipca film Disneya i Pixara jest w top 10 najbardziej dochodowych filmów 2023 roku z wynikiem 480 mln dol. na świecie.

Zwiastun "Między nami żywiołami"

Warto przyjrzeć się też produkcji "Lang Lang i Disney". Ten ekskluzywny koncert to niezrównana muzyczna oraz wizualna uczta, która prezentuje unikalne aranżacje najpopularniejszych piosenek Disneya, dając też wgląd w życie światowej sławy pianisty Langa Langa. To klasyczne hity Disneya w pięknych aranżacjach. Produkcja dostępna jest od 15 września.

Lang Lang i Disney
REKLAMA

Disney+: nowe filmy i seriale. Lista premier

 • "Ta druga dziewczyna"
 • "Plemienna szkoła przetrwania: Mekong"
 • "Niezwykli"
 • "Phoenix: Eden 17"
 • "Złota rzeka"
 • "Między nami żywiołami"
 • "Lang Lang i Disney"
 • "Za kulisami Strażnicy Galaktyki"
 • "Futurama"
 • "Synduality Noir"
 • "Bertie Gregory: Dzika przyroda z bliska"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA