REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowe odcinki "The Kardashians" wbijają na Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

Disney+ na ten weekend proponuje nowe odcinki ulubionych seriali, ale również sporo ciekawych krótkometrażowych produkcji. Co warto obejrzeć w ten weekend?

30.09.2023
11:11
The Kardashians Disney+
REKLAMA

W ostatnie dni września Disney+ ma dla swoich fanów jak zwykle nowe odcinki ulubionych seriali, ale też rozmaite produkcje filmowe. Tym razem warto zwrócić uwagę na takie produkcje Disneya, takie jak m.in. "Duch", "Czarne pasy" oraz "Maxine". Do tego oczywiście nowe odcinki "The Kardashians", "Zbrodni po sąsiedzku" "Futuramy" oraz "Legend Marvela".

REKLAMA

"Maxine" na Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

Ta krótkometrażowa produkcja opowiada o nastolatce Allie, która nie mówi swojej chińsko-amerykańskiej rodzinie o tym, że ma dziewczynę. Podczas rodzinnego święta Hungry Ghost Festival, Allie spotyka ducha krewnej o imieniu Maxine, która była queer, gdy żyłA kilka dekad temu. Chociaż pochodzą z różnych czasów, odkrywają, że łączą je te same emocje i sprawy związane z walką o przynależność, szczególnie w dziedzictwie własnej rodziny i bliskich. "Maxine" dostępny jest na Disney+ od 29 września.

W Spider's Web piszemy o Disney+

 class="wp-image-2440132"

Na Disney+ wbijają też nowe odcinki hitowego "The Kardashians". Od 28 września widzowie mogą oglądać pierwszy odcinek 4 sezonu. Serial jest kontynuacją reality show "Z kamerą u Kardashianów", który zakończył się w 2021 roku po 20 sezonach emitowanych na kanale E! Seria miała swoją premierę 14 kwietnia 2022 roku w serwisie stremingowym Hulu, gdzie pierwszy sezon składał się z dziewięciu odcinków. Serial skupia się głównie na życiu codziennym i osobistym sióstr: Kourtney, Kim i Khloe Kardashian, ale i również ich przyrodnich siostrach: Kendall i Kylie Jenner oraz ich matce, Kris Jenner.

The Kardashians

Od 29 września dostępne są również nowe odcinki "Legend Marvela", dokładnie 15 i 16 odcinek 2. sezonu. To amerykański serial dokumentalny, przedstawiający sylwetki postaci z produkcji franczyzy filmowego Uniwersum Marvela. Serial zadebiutował w serwisie Disney + 8 stycznia 2021 roku. W Polsce pojawił się 14 czerwca 2022 roku.

Oto wszystkie propozycje Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

REKLAMA
  • "The Kardashians"
  • "Legendy Marvela"
  • "Beautiful, Floryda"
  • "Czarne pasy"
  • "Duch"
  • "Maxine"
  • "Projekt CC"
  • "Dach"

 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA