REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Mały falstart Disney+ w Polsce. Część użytkowników ma problemy z rejestracją

Disney+ wchodzi do Polski z wielkimi ambicjami i planami podbicia rodzimego rynku VOD. Nie od dzisiaj wiadomo jednak, że początki funkcjonowania tak popularnych usług nie należą do najłatwiejszych. Również od strony technologicznej. Część polskich internautów napotkała problemy z rejestracją do serwisu, co widać po liczbie zgłoszeń o awarii na portalu Downdetector.

14.06.2022
9:31
disney plus awaria premiera
REKLAMA

Oficjalny start Disney+ w naszym kraju nastąpi dzisiaj o 9:00, ale rejestracja przez stronę internetową jest już możliwa od późnych godzin nocnych. Część użytkowników ma więc już za sobą proces zakładania konta i po ich reakcjach widać, że nie był to do końca proces bezbolesny. Nie doszło do tak olbrzymiej awarii jak w momencie debiutu Disney+w USA, ale liczba zgłoszeń o problemach z działaniem strony www, logowaniem i połączeniem z serwerem systematycznie rośnie. Możecie to śledzić za pomocą portalu Downdetector.

REKLAMA
Disney Plus w Polsce

Podobne kłopoty nie są niczym niezwykłym, bo niebagatelne zainteresowanie nową platformą sprowadza do niej w tym samym momencie rzeszę nowych użytkowników. Dlatego niektórzy z internautów w trakcie procesu rejestracji zostają z niego wyrzuceni lub przeniesieni do odnośnika, który prezentuje w całości czarny ekran. W pierwszym przypadku warto wykazać się cierpliwością, a w drugim może pomóc skorzystanie z trybu incognito.

Disney+ z technicznymi problemami na polską premierę.

Przynajmniej na razie skala kłopotów serwisu nie jest zresztą olbrzymia, choć po godzinie 9:00 sytuacja może jeszcze ulec pogorszeniu. Im więcej osób będzie chciało jednocześnie założyć konto na Disney+, tym serwery zostaną poddane większym obciążeniom. Chyba nikt nie ma jednak wątpliwości, że dla obszernej biblioteki produkcji Disneya, Marvela czy National Geographic warto się chwilę przemęczyć. Jeszcze przed swoją premierą Disney+ oficjalnie zapowiedział, że wystartuje w Polsce z ponad 2 tysiącami filmów i seriali.

Podstawowa cena za subskrypcję Disney+ wyniesie 28,99 zł za miesiąc. Istnieją jednak możliwości, by zapłacić mniej w skali roku. Pierwsza z nich zakłada założenie konta na dwanaście miesięcy z góry, a druga jest powiązana ze specjalną promocją startową usługi. Disney+ w niższej cenie będzie też dostępny za pośrednictwem operatorów należących do Grupy Polsat Plus.

Załóż konto Disney Plus z tego linku, skorzystaj z promocyjnej ceny (2 miesiące gratis).

REKLAMA

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA