REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Dita Von Teese śpiewa z Die Antwoord. Posłuchaj "Gucci Coochie"

Już dzisiaj, 19 maja, swoją premierę ma mieć nowy mixtape grupy Die Antwoord. Na razie poznaliśmy cztery kawałki z nowej płyty. W najnowszym numerze zatytułowanym Gucci Coochie, który niedawno został opublikowany przez zespół z Republiki Południowej Afryki, wystąpiła Dita Von Teese, amerykańska aktorka i modelka, a prywatnie była żona Marilyna Mansona.

19.05.2016
11:09
Dita Von Teese śpiewa z Die Antwoord. Posłuchaj "Gucci Coochie"
REKLAMA
REKLAMA

Ze względu na różnicę czasu mixtape jeszcze nie jest dostępny w sieci, ale pozostałe kawałki (w tym jeden remix singla promującego "Donker Mag", Pitbul Terrier) możemy przesłuchać w serwisie SounCloud. Wszystkie numery zostały nagrane we współpracy z tajemniczym muzykiem o pseudonimie God. Gucci Coochie, bo tak nazywa się nowy utwór Die Antwoord, to jeden z singli promujących mixtape, którego tytuł oznacza potocznie dobrze zakonserwowane i wysokiej jakości... damskie narządy płciowe. Posłuchajcie sami.

REKLAMA

Do tej pory dyskografię Die Antwoord zamyka nagrana w 2014 roku płyta "Donker Mag". Zespół w tym roku będzie koncertować w Polsce. Die Antwoord wystąpi 3 czerwca na Orange Warsaw Festiwal.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA