REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Dlaczego Hobbit nie cieszy się z końca swoich przygód?

Choć my jeszcze czekamy na premierę ostatniej części przygód Hobbita, pt. "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", Amerykanie mają już pierwsze seanse za sobą. Światowa premiera miała miejsce 1 grudnia i od tej pory na całym świecie filmowi Petera Jacksona udało się zarobić ponad 100 mln dolarów. Niestety, mimo że "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" był jednym z najbardziej wyczekiwanych obrazów tego roku, nie wszyscy cieszą się z zakończenia filmowej trylogii. Niezadowolony jest przede wszystkim... sam Hobbit.

17.12.2014
11:07
Dlaczego Hobbit nie cieszy się z końca swoich przygód?
REKLAMA
REKLAMA

Youtube'owy kanał AVbyte, prowadzony przez dwóch braci i specjalizujący się w tworzeniu różnych muzycznych perełek, związanych z najpopularniejszymi filmami i serialami (np. "Maleficent", "Doctor Who" czy "Sherlock"), opublikował fantastyczny mini musical dotyczący naszych ulubionych i najbardziej popularnych postaci z filmów. Co się z nimi dzieje, kiedy dana seria się kończy? Jak sobie radzą z normalnym życiem i brakiem filmowych przygód? Odpowiedzieć na te pytania i poradzić sobie z tymi rozterkami spróbują Hobbit, Gandalf, Thorin, Katniss Everdeen, Doctor Who, Księżniczka Leia czy Harry Potter.

REKLAMA

Nowy musical AVbyte świetnie zwraca uwagę na społeczność fanów - to właśnie dzięki nim, kolejnym memom, remiksom i tym podobnym przeróbkom postaci wciąż żyją w naszej świadomości i w mediach. "Fandoms - The Musical feat. The Hobbit, Star Wars, Hunger Games" to świetna aranżacja, dowcipny tekst i wspaniała charakteryzacja. Antonius i Vijay Nazareth, świetna robota! Zobaczcie inne ich muzyczne twory na YouTube, wszystkie to masa pracy i naprawdę wspaniałe przygotowanie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA