REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze” już w lutym na Netfliksie. Jest zwiastun

Dwie pierwsze części „Do wszystkich chłopców” zyskały na Netfliksie niesamowitą popularność. Teraz fani serii doczekają się ostatniej odsłony filmowej trylogii. „Zawsze i na zawsze” trafi na platformę już w przyszłym miesiącu, a tymczasem platforma udostępniła zwiastun nadchodzącej produkcji.

13.01.2021
17:49
do wszystkich chlopcow 3 trailer zwiastun netflix
REKLAMA
REKLAMA

W 2018 roku na Netfliksie zawitało „Do wszystkich chłopców, których kochałam”. Był to murowany hit. W końcu scenariusz powstał w oparciu o niezwykle popularny young-adultowy romans Jenny Han. Po swojej premierze książka przez 40 tygodni utrzymywała się na liście bestsellerów „The New York Times” i została przetłumaczona na kilkadziesiąt języków. I faktycznie film na jej podstawie pokochały miliony widzów na całym świecie. Sequel był tylko kwestią czasu.

„Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham” na podstawie drugiej części bestsellera Han pojawiło się na Netfliksie już w 2020 roku. Teraz wielkimi krokami zbliża się trzecia odsłona serii „Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze” oparte na ostatniej odsłonie książkowej trylogii. Tym razem Lara będzie przygotowywać się do ukończenia liceum i zastanawiać nad swoją przyszłością. Zgodnie z oficjalnym opisem fabuły:

Lara Jean Covey przygotowuje się do ukończenia liceum i rozpoczęcia dorosłego życia. Kilka odmieniających życie podróży sprawia, że na nowo zaczyna się zastanawiać, jak będzie wyglądało jej życie rodzinne, przyjaźnie i związek z Peterem po ukończeniu szkoły.

Zwiastun „Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze”

Aby podgrzać atmosferę przed zbliżającą się premierą, Netflix udostępnił zwiastun nadchodzącej produkcji:

REKLAMA

W głównych rolach po raz kolejny zobaczymy tu Lanę Condor i Noaha Centineo. Za reżyserię ponownie natomiast odpowiada Michael Fimognari. Możemy więc spodziewać się, że film będzie trzymał poziom poprzednich części. A co za tym idzie należy przyszykować się na dużo uroczej naiwności, wzruszeń i śmiechów. Czy tak rzeczywiście będzie? O tym przekonamy się już w przyszłym miesiącu.

„Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze” zadebiutuje na platformie Netflix 12 lutego 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA