REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zobacz nowy, efektowny zwiastun filmu "Doctor Strange"

"Doctor Strange", albo "Doktor Dziwago", jak żartobliwie polscy fani tłumaczą tytuł filmu, doczekał się nowego zwiastuna. Spot przeznaczony do emisji w telewizji prezentuje się równie efektownie, co poprzednie zapowiedzi. 

28.09.2016
9:40
Zobacz nowy, efektowny zwiastun filmu Doctor Strange
REKLAMA
REKLAMA

"Doctor Strange" opowie o tytułowej postaci, dr Stephenie Strange'u, geniuszu i wybitnym neurochirurgu. Mężczyzna na skutek wypadku częściowo traci zdolność posługiwania się rękoma, co uniemożliwia mu dalszą karierę medyczną. Na swojej drodze spotyka Przedwiecznego, który odkrywa przed nim tajniki magii.

REKLAMA

Pod uwagę do roli głównego bohatera, w której ostatecznie zobaczymy Benedicta Cumberbatcha, brani byli między innymi Colin Farrell, Joaquin Phoenix, Jake Gyllenhaal, Tom Hardy, Ethan Hawke, Jared Leto, Matthew McConaughey, Ewan McGregor, Keanu Reeves, Johnny Depp czy Joseph Gordon-Levitt. Obok Cumberbatcha w filmie "Doctor Strange" wystąpią między innymi Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Benedict Wong, Tilda Swinton i Mads Mikkelsen. Produkcja, która do kin trafi 26 października, jest częścią Marvel Cinematic Universe.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA