REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Doda już wkrótce pokaże fanom swoje życie. Kiedy premiera reality show Rabczewskiej?

U Dody wiele się dzieje zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Gwiazda nie może narzekać na brak rozmaitych obowiązków. Już we wrześniu premierę będzie miał reality show z udziałem Dody. Czego jej fani mogą się spodziewać?

01.08.2023
17:00
Doda rusza ze swoim reality show
REKLAMA

Życie Dody wzbudza wiele emocji, dlatego jej najnowszy projekt, czyli reality show, z pewnością będzie chętnie oglądany przez jej fanów. A premiera nowego formatu Dody "Doda, Dream Show" tuż tuż, bo we wrześniu. Czego mogą się spodziewać się fani?

REKLAMA

Wkrótce rusza reality show Dody. Czego mogą spodziewać się jej fani?

Doda. Dream Show' to nowy i jedyny format typu doku-reality poświęcony codziennemu życiu gwiazdy podczas organizacji koncertu muzycznego. Zobaczymy jak radzi sobie z problemami, które wynikają przy przygotowywaniu tak ogromnego przedsięwzięcia, jak godzi życie artystyczne z życiem prywatnym, jak funkcjonuje w sytuacjach ekstremalnego stresu - zdradził Pascal Litwin, producent kreatywny programu.

Widzowie będą mogli "wejść" do życia gwiazdy i zobaczyć m.in. kulisy koncertów Rabczewskiej. Ujęcia będą kręcone m.in. w domu, ale też na sali treningowej, sali tanecznej, w studiu oraz hali, w której będzie grać koncert. Z kolei w październiku gwiazda wyruszy w trasę koncertową, gdzie będzie grać piosenki z najnowszej płyty "Aquaria". W ramach trasy Rabczewska odwiedzi aż 10 polskich miast.

REKLAMA

Doda rozstała się z partnerem, Dariuszem Pachutem?

Fani Dody z pewnością zastanawiają się, czy w nowym reality show gwiazda będzie poruszać tematy związane z życiem osobistym. Tym bardziej, że w ostatnim czasie pojawiły się plotki na temat rozstania Dody z Dariuszem Pachutem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA