REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

HBO w trailerze Doliny Krzemowej nabija się z fanów, którzy analizują zwiastuny klatka po klatce

Już w przyszłym miesiącu HBO zabierze nas ponownie do Doliny Krzemowej, gdzie będziemy oglądać perypetie twórców fikcyjnego startupu Pied Piper. Twórcy przygotowali zwiastun, w którym została ukryta przezabawna wiadomość do fanów Silicon Valley.

21.02.2018
9:19
dolina krzemowa 5 trailer hbo
REKLAMA
REKLAMA

Silicon Valley wróci na ekrany już 26 marca z 5. sezonem. W serialu ponownie pojawią się Thomas Middleditch (Richard Hendricks), Martin Starr (Bertram Gilfoyle), Kumail Nanjiani (Dinesh Chugtai) i Zach Woods (Donald ‘Jared’ Dunn). Cała czwórka, doświadczona już przez życie, nadal będzie walczyć o byt w startupowej rzeczywistości.

W 5. serii serial opuścił natomiast T.J. Miller, który wcielał się od początku w Erlicha Bachmana, będącego swoistym przewodnikiem pozostałych głównych bohaterów. Na powrót aktora w kolejnych latach nie ma raczej co liczyć. Opuszczenie obsady Silicon Valley zbiegło się w czasie ze skierowaniem w jego stronę zarzutów o molestowanie seksualne.

dolina krzemowa 5 trailer hbo plakat class="wp-image-135616"

Jak poradzi sobie Dolina Krzemowa bez Erlicha?

Nowy zwiastun wskazuje na to, że będzie podobnie jak wcześniej. T.J. Miller był obecny w wielu świetnych scenach, ale nawet bez jego udziału pozostali bohaterowie stoją już na własnych nogach. Jego postać dodawała co prawda kolorytu grupie typowych nerdów, ale wygląda na to, że Richard i spółka będą w stanie bawić nas kolejny rok z rzędu.

REKLAMA

Za dobrą monetę biorę to, że trailer zapowiedzianej na marzec 5. serii Silicon Valley igra sobie z widzami i to na kilku różnych poziomach. Na początku próbuje przekonać nas i Richarda, że bohater był przez 4 lata w śpiączce. To jednak tylko żart z ciamajdowatego głównego bohatera. Dolina Krzemowa aż tak bardzo się nie zmieni.

Jeszcze większy ubaw mogli mieć widzowie, którzy analizowali zwiastun klatka po klatce. W pewnym momencie na ekranie pojawia się Gavin Belson, a za nim znajduje się plansza z kodem binarnym. Po jej odcyfrowaniu okazuje się, że twórcy ukryli w niej wiadomość do fanów o treści… „znajdźcie sobie hobby, do cholery!”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA