REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zachwycił cię Dom z papieru? Wiemy już, kiedy pojawi się 2. sezon serialu w Netfliksie

Dom z papieru, hiszpański serial, który w Polsce dystrybuuje Netflix, nieoczekiwanie zachwycił widzów. Historia o największym napadzie wszech czasów, zorganizowanym przez tajemniczego Profesora, została podzielona przez serwis na dwa sezony. Właśnie dowiedzieliśmy się, kiedy zobaczymy w Polsce nowe odcinki.

12.03.2018
9:56
Dom z papieru: premiera 2. sezonu w serwisie Netflix już w kwietniu!
REKLAMA
REKLAMA

Dom z papieru włączyłam zupełnie przypadkiem. Ot, Netflix zaproponował mi ten tytuł po uruchomieniu platformy, jakoś w grudniu ubiegłego roku. Obejrzałam pierwszy odcinek i wsiąkłam bez reszty. Opowieść o niezwykłym napadzie rabunkowym, w który przez osobliwego Profesora zostały zaangażowane nieznajome sobie osoby, zaintrygowała mnie od pierwszych chwil. Mimo że serial nie jest wolny od wad, bo zdarzają się małe fabularne potknięcia, śledzi się to wszystko z wypiekami na twarzy, zwłaszcza jeśli ktoś jest fanem podgatunku heist.

Pierwsza seria, którą od kilku miesięcy możemy oglądać w Netfliksie, liczy trzynaście odcinków.

Finał sezonu pozostawia ogromny niedosyt - ostatni odcinek kończy się (paskudnym) cliffhangerem, który aż prosi się o natychmiastową kontynuację. Niestety, przyszło mi czekać kilka miesięcy na ciąg dalszy tej historii. Na szczęście już niebawem dowiem się, co wydarzyło się z Profesorem i jego grupą przestępczą.

Dom z papieru 2 sezon - gdzie obejrzeć?

Na razie nie wiadomo, ile będzie liczyć epizodów. Co ciekawe, w Hiszpanii w ubiegłym roku wyemitowano piętnaście odcinków serialu (każdy liczył 60-70 minut) w dwóch częściach. Netflix podzielił ten materiał na dwa sezony, przygotowując krótsze odcinki, stąd łącznie będzie ich u nas więcej i dlatego lada moment w Polsce odbędzie się premiera 2. serii produkcji.

Jeśli jeszcze nie widzieliście Domu z papieru, to powiem wam jedno: nie ma na co czekać. Macie jeszcze trochę czasu, aby nadrobić 1. sezon. Gwarantuję wam jednak, że kiedy włączycie pierwszy odcinek, to całość pochłoniecie w jeden lub dwa wieczory.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA