REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix /

10 nowych seriali i filmów w Netfliksie. Co obejrzeć w piątek po pracy?

Czas zacząć weekend! No dobra, jeszcze chwila w pracy, potem do domu, a tam... jest Netflix. Jeśli zastanawiacie się, co obejrzeć w weekend – przychodzimy z pomocą.

19.07.2019
11:30
netflix po pracy
REKLAMA
REKLAMA

Dzisiaj w serwisie pojawiło się 10 nowych tytułów, m.in. oczekiwany hiszpański serial o grupie rabusiów, horror prosto z Indii oraz grupa dowcipnych gejów, którzy zmieniają cudze życia, wzruszając i bawiąc do łez. Gotowi?

Co obejrzeć po pracy? Sprawdź najciekawsze premiery na Netfliksie:

Dom z papieru – 3. sezon

Profesor powrócił! A wraz z nim jego ekipa. Na Netfliksie pojawił się właśnie 3. sezon „Domu z papieru”, serialu, który zręcznie wykorzystuje gatunek heist movie. W nowych odcinkach główni bohaterowie ponownie się spotykają, by odbić z rąk wymiaru sprawiedliwości swojego przyjaciela, a także by... dokonać nowego skoku, który do tej pory wydawał się niemożliwy. Jak ich losy potoczą się tym razem? Możecie się już przekonać.

Typewriter - horror

Netflix prowadzi prawdziwą ekspansję na indyjskim rynku. W ostatnich latach dostaliśmy kilka produkcji z tego kraju, m.in. serial „Sacred Games”, a ostatnio platforma ogłosiła, że powstanie kolejnych pięć serii. Dzisiaj serwis proponuje nam nowy horror prosto z Indii – „Typewriter”. Historia skupia się na trzech młodych przyjaciołach. Poszukują oni duchów w starej willi w Goa. Wkrótce do domu przeprowadza się nowa rodzina. Demony z przeszłości zaczynają o sobie przypominać.

Porady różowej brygady - 4. sezon

Spróbuj się nie popłakać – tak mówi jeden z członków różowej brygady. Grupa gejów potrafi wzruszyć i rozbawić, przychodząc z pomocą różnym ludziom, którzy w ich programie chcą zmienić swoje życie. Różowa brygada pomaga w zebraniu myśli i stworzeniu nowego wizerunku, który potrafi wpłynąć na pewność siebie bohaterów serii. Przygotujcie się na wyznania, sekrety i dobrą zabawę. Do serwisu trafił właśnie 4. sezon reality-show.

Piątkowe premiery w serwisie Netflix – lista:

 • Comedians in Cars Getting Coffee: Nowość 2019: Świeżo parzona
 • Dom z papieru: Część 3
 • Typewriter
 • Porady różowej brygady: Sezon 4
 • Last Chance U: INDY: Część 2
 • Wielkie przygody Kapitana Majtasa: Sezon 3
 • SAINT SEIYA: Rycerze Zodiaku
 • Barbie Dreamhouse Adventures: Sezon 2
 • Barbie Dreamhouse Adventures: Sezon 3
 • ¡Ay, mi madre!
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA