REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nie tylko „Dom z papieru”. Netflix zapowiada nowe originalsy z Hiszpanii

Nie samym „Domem z papieru” Netflix żyje. Platforma poszukuje tytułu, który stanie się kolejnym globalnym fenomenem na wzór wspomnianego serialu. Czy będzie nim jedna z właśnie zapowiedzianych przez serwis produkcji z Hiszpanii?

15.04.2021
16:52
netflix originals hiszpania filmy seriale
REKLAMA

Netflix polubił się z Hiszpanią, za sprawą „Domu z papieru”. Nie zawsze był to projekt platformy, został on wykupiony i przez nią kontynuowany, dzięki czemu stał się globalnym fenomenem. Serwis usilnie poszukuje kolejnego hitu na tę miarę i najbliżej tego jest „Szkoła dla elity”. Obie produkcje zbliżają się jednak do nieuchronnego końca, więc trzeba dalej kombinować, szukać.

REKLAMA

Jak podaje Deadline, Netflix zapowiedział właśnie nowe produkcje oryginalne z Hiszpanii. Wśród nich są seriale, filmy i reality shows.

Nowe seriale oryginalne platformy Netflix z Hiszpanii

Intimidad

Jak sam tytuł wskazuje jest to serial o intymności. A właściwie o cienkiej granicy między życiem prywatnym, a publicznym, po której kroczą bohaterki produkcji. W tle polityczna afera z sekstaśmą.

Baruca

Sześcioodcinkowy serial akcji opowiada o grupie uzbrojonych mężczyzn, którzy atakują szpital psychiatryczny. Żądają oni wypuszczenia z niego groźnego mordercy, na co nie chce się zgodzić szef placówki.

Si lo hubiera sabido

Ten serial opowiada o niezwykłej podróży w czasie. Główną bohaterką jest 30-latka, która jest niezadowolona ze swojego 10-letniego związku. Przypadkiem cofa się o dekadę wstecz, co pozwala jej naprawić błędy przeszłości.

Nowe filmy oryginalne platformy Netflix z Hiszpanii

A través de mi ventana

Jeden z dwóch zapowiedzianych filmów oryginalnych. Będzie to adaptacja książki Ariany Godoy pod tym samym tytułem.

Eres tú

Tym razem będzie to komedia romantyczna. Bohaterem jest Javier, który w wieku 16 lat po raz pierwszy pocałował dziewczynę i zobaczył jednocześnie całą swoją przyszłość z nią. Sprawy się komplikują, kiedy sytuacja powtarza się podczas pocałunku z dziewczyną najlepszego przyjaciela.

Nowe oryginalne reality shows platformy Netflix z Hiszpanii

Amor con fianza

Miłość gwarantowana! Czy na pewno? Sześć par zostaje wysłanych na rajską wyspę, aby udowodnić wierność swoim partnerom i partnerkom.

Georgina

Blichtr życia internetowego influencera kusi coraz więcej młodych osób. To reality show śledzi losy gwiazdy Instagrama, która ma 24 mln followersów.

REKLAMA

Co poza tym?

To wszystko są jeszcze odległe plany. Zapowiedziane tytuły nie mają wyznaczonej daty premiery. Jednakże już niedługo na Netfliksie pojawi się więcej hiszpańskich produkcji. Już 30 kwietnia na platformie ma się pojawić chociażby „Niewinny” na podstawie prozy Harlana Cobena.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA