REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Będzie jeszcze jeden skok? „Dom z papieru” może wrócić w 4. i 5. sezonie

Dom z papieru” to jeden z największych hitów platformy Netflix. Na pewno zaś jej najchętniej oglądany serial nieanglojęzyczny. Nic więc dziwnego, że włodarze giganta VOD chcą jak najdłużej produkować „La Casa de Papel”.

16.10.2019
12:24
Dom z papieru - Netflix - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

Jakiś czas temu pojawiły się pierwsze informacje, mówiące że ukończono prace na planie 4. serii popularnego serialu. Hiszpańskojęzyczne media, a za nimi reszta świata podłapały także informację, pochodzącą od jednego z członków obsady, że nowe odcinki będziemy mogli zobaczyć już w styczniu 2020. Warto dodać jednak, że platforma Netflix oficjalnie nie potwierdziła jeszcze tych doniesień.

Teraz Internet obiegła natomiast inna informacja mogąca przyspieszyć bicie serca fanów hiszpańskiego hitu.

Portal FormulaTV dowiedział się bowiem, że trwają już prace nad 5. odsłoną serialu. Zdjęcia do nowych odcinków miałyby rozpocząć się już w momencie premiery 4. serii. Na planie nowych odcinków ma pojawić się Alvaro Morte, czyli Profesor. Portal DiezMinutos dodaje, że w nowych odcinkach będziemy mogli zobaczyć także aktorkę Itziar Ituño (Lizbona). Zakłada się, że na razie celowo nie wspomina się o pozostałych członkach obsady, w celu uniknięcia rzekomych spoilerów odcinków 4. serii.

Internauci zwracają bowiem uwagę, że wpisy członków obsady związane z obwieszczeniem końca zdjęć nowego sezonu były wyjątkowo melancholijne, jak gdyby niektórzy żegnali się z serią na dłużej.

Dom z papieru - kadr z serialu class="wp-image-333296"
REKLAMA

Jak jednak będzie w rzeczywistości, dowiemy się pewnie dopiero w najbliższych tygodniach. Platforma Netflix musi jeszcze oficjalnie potwierdzić wszystkie przytoczone wyżej informacje.

Serial „Dom z papieru” dostępny jest na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA