REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Dragon Ball Super już wkrótce w polskiej telewizji. Serial trafi do ramówki kanału Polsat Games

Dobre wieści dla fanów anime i sympatyków kultowej serii. W Polsce będzie można obejrzeć serial Dragon Ball Super. Prawa do emisji uzyskała grupa Polsat.

11.09.2018
12:12
Dragon Ball Super Polsat Games
REKLAMA
REKLAMA

To się nazywa wejście na rynek z przytupem. Choć Polsat Games skupić ma się przede wszystkim na e-sporcie, to w jego ofercie nie zabraknie także produkcji fabularnych. Kanał rozpocznie nadawanie od 1 października, ale już teraz może pochwalić się bardzo ciekawym tytułem w swojej ramówce. Fani anime powinni zastanowić się nad uzyskaniem dostępu do tego kanału.

Na Polsat Games emitowany będzie Dragon Ball Super.

Ponadto serial trafi do ramówek TV4 i TV6, także należących do grupy Polsat. Z pewnością będzie to nie lada gratka również dla sympatyków oryginalnej produkcji. Dragon Ball Super jest trzecim tytułem pod względem chronologii fabuły. Po pokonaniu Majin Buu nastaje upragniony pokój. Jednak na horyzoncie pojawia się widmo kolejnego wroga; w odległej galaktyce dochodzi do przebudzenia boga zniszczenia, Beerusa. Potężną istotę nawiedzają wizje, w których zostaje ona pokonana przez tajemniczego wojownika. Beerus postanawia odnaleźć tego bohatera, którym okazuje się Son Goku.

REKLAMA

Dragon Ball Super składa się z siedmiu odsłon, liczących łącznie 131 odcinków.

Produkcja emitowana była oryginalnie od 2015 do 2018 roku przez japońską FujiTV. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie seria zadebiutuje na antenie któregokolwiek z wymienionych kanałów.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA