REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki
  3. Filmy

Druga część "Igrzysk śmierci" w kinach. Na cdp.pl promocje z tej okazji

"Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia" weszły dziś do polskich kin. Przedsprzedaż biletów do sieci kin IMAX na tę produkcję trwała już od tygodnia. Zapowiada się więc całkiem udana, przynajmniej pod względem finansowym, premiera.

22.11.2013
18:24
Druga część „Igrzysk śmierci” w kinach. Na cdp.pl promocje z tej okazji
REKLAMA

Pierwsza część "Igrzysk śmierci" zostawiła po sobie niedosyt. Widzowie w napięciu oczekiwali na dalszą część filmowej opowieści. Nowa produkcja, jak możemy dowiedzieć się z zapowiedzi i trailerów, okaże się jeszcze bardziej emocjonująca i niebezpieczna. Główna bohaterka, Katniss, dowie się, że walka podczas Głodowych Igrzysk była tylko marną wprawką, a dopiero teraz zacznie się prawdziwa jatka i próba przetrwania...

REKLAMA

REKLAMA

Z okazji dzisiejszej premiery cdp.pl przygotowało dla nas promocję. Jeśli nie zaplanowaliście wizyty w kinie na dziś wieczór, nic straconego. W wygodnym fotelu także możecie cieszyć się przygodami nieustraszonej Katniss, dla odmiany na swoim czytniku. Wszystkie e-booki Suzanne Collins zostały dziś przecenione o 45%, dzięki temu każdy z nich kosztuje 13,79 zł.

Chcesz przeczytać? Zajrzyj tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA