REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Drugi odcinek serialu Rojst już w piątek. Widzowie nie mogli się doczekać

Drugi odcinek Rojst w piątek zamiast w niedzielę - Showmax zdecydował się na przesunięcie emisji serialu. Produkcja tak przypadła widzom do gustu, że nie mogą doczekać się kolejnego odcinka.

23.08.2018
17:14
rojst showmax
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy odcinek serialu Rojst, produkcji oryginalnej Showmaksa, pojawił się na platformie w minioną niedzielę 19 sierpnia. Jak widać nie tylko na nas zrobił ogromne wrażenie. Platforma otrzymała wiele próśb od użytkowników, którzy chcieliby zobaczyć kolejny odcinek wcześniej. Showmax odpowiedział na te prośby - Rojst emitowany będzie w piątki, więc najbliższy odcinek zobaczymy już jutro, tj. 24 sierpnia.

W drugim odcinku młody dziennikarz Piotr Zarzycki rozpoczyna własne śledztwo w sprawie tajemniczych morderstw.

Trafia do mrocznych i niebezpiecznych zakątków miasta, gdzie czekają na niego kolejne tajemnice. Zarzycki już wie, że podana przez milicję oficjalna wersja wydarzeń ma wiele luk.

Akcja serialu Rojst dzieje się w małym miasteczku w południowo-zachodniej części Polski, w połowie lat 80. Dochodzi tam do brutalnego zabójstwa. Ofiarami są działacz partyjny i prostytutka. Ale to nie koniec. W tym samym czasie dochodzi również do zabójstwa pary nastolatków.

REKLAMA

W serialu występują m.in. Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Piotr Fronczewski, Zofia Wichłacz, Agnieszka Żulewska i Magdalena Walach. Reżyserem i współautorem scenariusza, napisanego razem z Kasprem Bajonem, jest Jan Holoubek, operatorem zaś – Bartek Kaczmarek.

Pierwszy odcinek Rojst znajdziecie na Showmaksie. Kolejne odcinki co piątek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA