REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jeszcze bardziej kolorowe, waleczne babki wracają. Drugi sezon GLOW od dziś na Netfliksie

Przez wielu wyczekiwany drugi sezon serialu GLOW trafił dziś (29.06) do serwisu Netflix. To kolejne dziesięć odcinków, opowiadających o przygodach niezwykłych szalonych wrestlerek.

29.06.2018
9:25
Recenzja serialu Glow
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy sezon, mimo wielu znaków zapytania i lekkiego dystansu na początku, przypadł do gustu wielu widzom. Dzięki ciekawej, wciągającej historii, zabawnym sytuacjom i dialogom, zaś przede wszystkim dzięki charakterystycznym, dobrze narysowanym postaciom.

GLOW to skrót od Gorgeous Ladies of Wrestling, nazwy programu telewizyjnego, którego autorem jest Sam Sylvia. Akcja serialu dzieje się w Los Angeles, w latach 80. Ruth, aspirująca młoda aktorka, szuka w Hollywood szczęścia i wymarzonej kariery. Co oczywiście nie jest takie proste.

Los stawia na jej drodze GLOW.

Ruth trafia na casting do nowego eksperymentalnego telewizyjnego show. Oprócz niej na spotkaniu pojawia się wachlarz kolorowych, nieco ekscentrycznych postaci, kobiet, które podobnie jak Ruth bardzo potrzebują pracy.

Od tego zaczyna się ta opowieść. Później wiedzie nas przez rozmaite perypetie, troski i problemy Ruth i innych bohaterek. Twórcy serialu, odpowiedzialni także za kultową już serię Orange is the new black, w drugim sezonie pokażą jak nasze bohaterki radzą sobie z kolejnymi wyzwaniami.

Czeka je konfrontacja z okrutną rzeczywistością showbiznesu, walką o oglądalność z męskim wrestlingiem, świat słupków i wykresów. Dziewczyny poznają też cenę sławy, bowiem zdążyły dorobić się już sporej grupki wiernych fanów.

REKLAMA

Program telewizyjny GLOW istniał naprawdę, pilot serii został wyemitowany w 1985 roku. Po zakończeniu emisji w tv, działalność GLOW kontynuowana była w różnych wariacjach.

2 sezony serialu GLOW można obejrzeć w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA