REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Dwa dni. Tyle trwały poszukiwania nowej reżyserki "Wonder Woman"

Tylko dwa dni zajęło Warner Bros. znalezienie nowej osoby odpowiedzialnej za reżyserię filmu "Wonder Woman". Miejsce Michelle MacLaren zajmie Patty Jenkins.

16.04.2015
10:45
wonder woman film trailer 2017
REKLAMA
REKLAMA

Przypomnijmy, że Michelle MacLaren rozstała się z Warner Bros. w miniony wtorek w wyniku "różnic artystycznych". Choć szansa, że wpłynie to na opóźnienie zaplanowanej na 2017 rok premiery "Wonder Woman" była raczej niewielka, chyba nikt nie spodziewał się, że studio znajdzie zastępstwo tak szybko. Raptem kilkadziesiąt godzin po tym jak rozeszły się drogi MacLaren i Warner Bros., studio znalazło zastępstwo w osobie Patty Jenkins.

Wonder Woman Desktop Background
REKLAMA

Jenkins najbardziej znana jest z głośnego filmu "Monster" z 2003 roku z wybitną rolą Charlize Theron. Ma także sporo doświadczenia przy telewizyjnych produkcjach - była reżyserką odcinków takich seriali jak między innymi "Ekipa" czy "Dochodzenie" ("The Killing"). Patty Jenkins miała także wyreżyserować "Thor: Mroczny świat", jednak ostatecznie do tego nie doszło, a jej miejsce zajął Alan Taylor.

To zatem Jenkins, a nie Michelle MacLaren będzie pierwszą kobietą odpowiedzialną za reżyserię filmowej adaptacji komiksów DC. Oczywiście pod warunkiem, że jej wizja tego, jak ma wyglądać "Wonder Woman" okaże się spójna z wizją Warner Bros. Zdjęcia do tego widowiska mają rozpocząć się dopiero za kilka miesięcy, więc jeszcze wszystko może się zdarzyć.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA