REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Michelle MacLaren żegna się z "Wonder Woman"

Spora strata dla filmu "Wonder Woman". Michelle MacLaren, która miała zająć się jego reżyserią, zdecydowała się jednak wycofać z udziału w tej produkcji.

14.04.2015
9:40
wonder woman film trailer 2017
REKLAMA
REKLAMA

Oficjalną przyczyną rezygnacji MacLaren z reżyserowania "Wonder Woman" są różnice artystyczne pomiędzy wizjami jej, a wytwórni Warner Bros. Nie wiadomo, czy taki rozwój wypadków będzie miał wpływ na przesunięcie planowanej na 2017 rok premiery. Zdjęcia do tego filmu mają rozpocząć się dopiero za kilka miesięcy, Warner Bros. ma zatem sporo czasu na znalezienie zastępstwa.

wonder woman
REKLAMA

Niemniej jednak wycofanie się Michelle MacLaren to spory cios dla producentów. Zaangażowanie jej do "Wonder Woman" zostało przyjęte bardzo entuzjastycznie przez dziennikarzy i widzów, często podkreślano także, że był to najlepszy możliwy wybór. Kanadyjka reżyserowała odcinki wielu głośnych seriali telewizyjnych, jak choćby "Breaking Bad", "Gra o tron", "The Walking Dead" czy "Better Call Saul". "Wonder Woman" miało być pierwszym filmem kinowym, który wyreżyseruje.

Poza wspólnie wydanym oświadczeniem, ani Warner Bros. ani MacLaren nie komentują tego wydarzenia. Nazwisko nowej osoby odpowiedzialnej za reżyserię "Wonder Woman" powinniśmy poznać w ciągu najbliższych tygodni. Wytwórnia od samego początku szukała na to stanowisko kobiety, nie ma jednak pewności, czy po rezygnacji MacLaren kryterium to zostanie utrzymane.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA