REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Dwa nowe klipy z filmu "Ant-Man"

Marvel uraczył nas dwoma klipami z filmu "Ant-Man", składającymi się niepublikowanych wcześniej w większości scen. Premiera widowiska już za niespełna miesiąc!

22.06.2015
10:59
Dwa nowe klipy z filmu Ant-Man
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy klip to krótka i humorystyczna prezentacja tytułowego bohatera i jego umiejętności, z kolei drugi jego relacje z córką. Ten ostatni został opublikowany z okazji dnia ojca, który w USA przypada na trzecią niedzielę czerwca, z kolei w Polsce obchodzony jest 23 czerwca. Oba filmik możecie obejrzeć poniżej.

REKLAMA

"Ant-Man" to historia zawodowego oszusta, Scotta Langa, który za sprawą niezwykłego kostiumu potrafi zmniejszyć się do rozmiarów mrówki. Lang wraz ze swoim mentorem, planują skok, który może zapobiec zagładzie świata. W obsadzie filmu pojawią się między innymi Paul Rudd, Evangeline Lilly, Corey Stoll, Bobby Cannavale, Michael Douglas i Michael Peña. Reżyserem widowiska jest Peyton Reed ("Dziewczyny z drużyny", "Jestem na tak"). Premiera "Ant-Man", który będzie ostatnią odsłoną drugiej fazy filmowego planu Marvela, zapowiedziana jest na 17 lipca. Pełny zwiastun znajdziecie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA