REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Poznajcie kolejnego bohatera Marvela i oficjalny teaser trailer filmu "Ant-Man"

Wielki dzień dla fanów Marvela nastąpił. Pierwszy oficjalny teaser trailer "Ant-Mana" pojawił się w Sieci. Od paru dni Marvel trzymał nas w napięciu i "podgrzewał atmosferę" wypuszczając teaser, którego pourywane sceny (jak to w teaserze) niewiele nam mówiły. Wreszcie mamy okazję lepiej przyjrzeć się kolejnemu superbohaterowi z uniwersum Marvela, Scott Lang aka Ant-Man nadchodzi.

07.01.2015
9:18
Poznajcie kolejnego bohatera Marvela i oficjalny teaser trailer filmu „Ant-Man”
REKLAMA
REKLAMA

W poniedziałek Szymon pisał o pierwszym teaserze, który miał nas przygotować na nadejście niepełnego zwiastuna (teaser trailer). Mimo, że nie mamy wciąż do czynienia z pełnoprawnym zwiastunem, to prawie 2-minutowy filmik już całkiem sporo nam zdradza. Wstęp należy do Hanka Pyma (pierwszego komiksowego Ant-Mana, wynalazcy), który mówi do Scotta Langa (Paul Rudd), że obserwował go od jakiegoś czasu. Lang - jak można było się spodziewać - jest na bakier z prawem.

REKLAMA
ant-man new york comic-con

Teaser trailer mieli okazję obejrzeć widzowie pierwszego odcinka "Agent Carter". W materiale widzimy Pyma (Michael Douglas), który najwidoczniej chce uratować świat, a to tego potrzebuje złodziejaszka Langa. Krótkie sceny prezentują nam też Hope Van Dyne (Evangeline Lily) i głównego antagonistę filmu, Yellowjacket (Corey Stoll). Ton klipu zdradza nam, że "Ant-Man" nie będzie na pewno filmem tak bardzo na "serio" jak "Captain America: The Winter Soldier". Głupio już w tym momencie wyrokować, ale wydaje się, że Peyton Reed wykonał kawał dobrej roboty po przejęciu projektu z rąk Edgara Wrighta. Premiera filmu "Ant-Man" odbędzie się 17 lipca 2015 roku. Więcej o głównym bohaterze filmu dowiecie się z tutaj.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA