REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix pokazał pierwszy teaser „Dziedzictwa Jowisza”, nowego superbohaterskiego serialu

„Dziedzictwo Jowisza” na podstawie komiksów twórcy „Kick-Assa” i „Kingsmana” już w maju pojawi się na platformie Netflix. Tymczasem, aby podgrzać atmosferę przed zbliżającą się premierą, serwis udostępnia pierwszy teaser nadchodzącej produkcji.

23.02.2021
15:41
Dziedzictwo Jowisza. Teaser serialu superbohaterskiego Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Mark Millar jest doskonale znany miłośnikom komiksów. To on wymyślił „Wojnę domową” w Marvelu i jego pomysłami inspirowali się bracia Russo przy realizacji „Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów”. Stworzone przez niego serie z różnym skutkiem były już przenoszone na ekran. Wystarczy wspomnieć „Wanted – Ścigani”, „Kick-Ass” czy „Kingsman”. Jeśli kojarzycie wymienione tytuły, to wiecie, że interesuje go dekonstrukcja superbohaterskiego mitu. Tym tropem podążał również w swoim „Dziedzictwie Jowisza”, z którego Netflix postanowił zrobić serial.

Twórcy oryginału, czyli Millar i Frank Quitely, są producentami wykonawczymi nadchodzącego serialu, dlatego można oczekiwać, że będzie on w sporej części wierny materiałowi źródłowemu. Jak czytamy w oficjalnym opisie fabuły produkcji:

Po niemal stu latach dbania o bezpieczeństwo ludzkości pierwsze pokolenie superbohaterów postanawia przekazać dziedzictwo swoim dzieciom. Obdarzona supermocami młodzież musi jednak najpierw zapracować na zaufanie opinii publicznej, co nie jest łatwe w cieniu legendy uwielbianych przez cały świat rodziców i przy ich wysokich standardach.

Pierwszy teaser serialu „Dziedzictwo Jowisza” od platformy NetflixCo prawda udostępniony teaser nie zdradza za wiele, jedynie rozbudzając apetyt na więcej informacji. Nie zobaczymy tu żadnej akcji, a należy się spodziewać, że ta będzie widowiskowa i podszyta ważkimi, uniwersalnymi kwestiami. „Dziedzictwo Jowisza” opowiada bowiem historię obejmującą wiele dziesięcioleci i porusza trudne tematy związane z rodziną, władzą i lojalnością. W serialu występują m.in. Josh Duhamel, Leslie Bibb, Ben Daniels, Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade i Matt Lanter.

Już całkiem niedługo będziemy mogli zobaczyć cały serial, bo wszystkie osiem odcinków „Dziedzictwa Jowisza” pojawi się na platformie Netflix w maju 2021 roku.

REKLAMA

Premiera „Dziedzictwa Jowisza” 7 maja 2021 roku na platformie Netflix.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA