REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Dziś premiera e-booka "100/XX. Antologia polskiego reportażu XX wieku"

Rzecz to rzadko spotykana, aby w naszym kraju e-book ukazywał się przed wydaniem papierowym. Na ogół przecież po premierze wersji analogowej trzeba odczekać przynajmniej miesiąc, aby zasilić naszą wirtualną biblioteczkę. Wydawnictwo Czarne sprawiło jednak miło niespodziankę posiadaczom czytników i opasłe tomy "100/XX. Antologii polskiego reportażu XX wieku" wypuściło w formie cyfrowej na tydzień przed "papierem". 

27.02.2014
14:49
Dziś premiera e-booka „100/XX. Antologia polskiego reportażu XX wieku”
REKLAMA

"100/XX. Antologia polskiego reportażu XX wieku" to zbiór stu reportaży, zebranych pod redakcją Mariusza Szczygła. W pracy tej znajdziemy dzieła współczesnych mistrzów gatunku, jak Jagielski, Hugo-Bader, Tochman czy Pawlak, jak i klasyków - Kąkolewskiego, Krall, Kapuścińskiego, Wańkowicza oraz Żeromskiego, Nałkowskiej i Reymonta.

Oba tomy, w promocyjnej cenie 39,90 zł każdy, można nabyć w księgarni Publio. W pakiecie jest jeszcze taniej - 70 złotych za całość. Z kolei Virtualo oferuje dziesięć minibooków, po 5,50 zł, zawierających 4-5 reportaży, pogrupowanych tematycznie - np. Rosja, Kobiety albo Tajemnicze historie. Na Virtualo z okazji premiery "100/XX" ogłoszono Wielkie Święto Reportażu - około 250 pozycji kosztuje teraz nawet o 74% mniej.

REKLAMA

Obie księgarnie zorganizowały też konkursy, w których zdobyć można m.in. e-booki antologii. Publio ogłosiło konkurs fotograficzny, Vitualo proponuje quiz na Facebooku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA