REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Dzyń, dzyń, dzyń. Święty Mikołaj, renifery i promocje nie tylko na e-booki

Święty Mikołaj nie przyniósł mi w tym roku nawet rózgi. Cóż, widocznie byłam niegrzeczna. Na szczęście Internet o mnie dba, a zwłaszcza sklepy, które w swojej ofercie mają e-booki. Jeśli szał promocyjny już się zaczyna, to aż strach pomyśleć, co będzie działo się w Święta! 

06.12.2013
19:16
Dzyń, dzyń, dzyń. Święty Mikołaj, renifery i promocje nie tylko na e-booki
REKLAMA

Publio.pl

REKLAMA

Na publio.pl jak zwykle dobrobyt. Oprócz trwającej już jakiś czas "Wielkiej Bitwy Tytułów", mamy kilka różnych akcji promocyjnych. Od początku grudnia, aż do samej Wigilii możemy cieszyć się "Kalendarzem Adwentowym" - zamiast czekoladką, codziennie zaspokoimy swój apetyt jedną książką, dziś pozycją "Wicher wojny" autorstwa Andrew Robertsa. Ponadto do 11 grudnia trwa promocja przygotowana przez autorki platformy Foch.pl - lista wybranych przez nie książek, które zostały przecenione przez publio znajduje się tutaj. Oprócz tego wszystkiego do 8 grudnia możemy także zakupić wszystkie książki Wydawnictwa Czarne o 50% taniej.

Ebookpoint.pl

Na ebookpoint.pl tylko do dzisiaj możemy zakupić 3 książki w cenie 2. Promocją objęte są e-booki i audiobooki a w gratisie dostaniemy oczywiście najtańszy z nich. Lista e-książek objętych promocją dostępna jest tutaj.

Woblink.com

Woblink.com oprócz Mikołajek świętuje także swoje trzecie urodziny. Z tej okazji urządza mega promocję, w której każdy może kupić aż 9 wybranych tytułów o 40% taniej. Szczegóły promocji dostępne są pod tym adresem, a lista książek, które możecie taniej zakupić znajduje się tutaj. Promocja świąteczno-urodzinowa nie łączy się z innymi obniżkami. Ponadto sklep organizuje konkurs, w którym zgarnąć można trzy czytniki Kobo Glo (udział w konkursie jest możliwy tylko po zrobieniu zakupów).

Empik.com

Na empik.com wciąż aktualna jest akcja "Cyber Week", w której promocją objęte zostały nie tylko książki. Oprócz e-booków przecenionych o 40% taniej możemy zakupić także gry, programy, filmy i muzykę. Tutaj przeczytasz więcej o tej promocji.

Nexto.pl

REKLAMA

Na nexto.pl skromnie - jedyna promocja z okazji Mikołajek to przeceniona o 60% "Opowieść Wigilijna" Dickensa.

Jest w czym wybierać, ale pamiętajcie - najważniejsze, to nie dać się zwariować! ;)

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA