REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Krótka piłka: Ebook "Hyperversum" Cecilii Randall za darmo

E-księgarnia Ebookpoint oraz wydawnictwo Esprit zaserwowały miłośnikom fantasy niezwykłą niespodziankę. Od dziś, aż do przyszłego wtorku, ebooka "Hyperversum", pierwszej części serii o tym samym tytule, autorstwa Cecilii Randall można pobrać zupełnie za darmo

09.09.2014
11:02
Ebook "Hyperversum" Cecilii Randall za darmo
REKLAMA

"Hyperversum" to powieść skierowana przede wszystkim do młodzieży. Opowiada ona o losach sześciorga przyjaciół, którzy w wyniku tajemniczej burzy przenoszą się poprzez zaawansowaną technologicznie grę komputerową do XIII-wiecznej Francji. Ponieważ droga powrotna wydaje się zamknięta na zawsze, muszą szybko przystosować się do nowych warunków. Tymczasem jednak już drugiego dnia trafiają do więzienia, schwytani przez znanego z okrucieństwa angielskiego szeryfa Jerome’a Derangale’a znanego jako Sans-pitié… A to dopiero początek przygody.

REKLAMA

Aby pobrać ebooka za darmo, wystarczy posiadać konto w internetowej księgarni Ebookpoint. Poza promocją książka kosztuje niespełna 30 złotych. Jednocześnie drugą część cyklu, "Sokół i Lew", dostępna jest w promocyjnej cenie 14,90 zł.

REKLAMA
okladka_hiperversum

"Hyperversum" znajdziecie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA