REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Promocja w Ebookpoint: przy zakupie ebooka, audiobooka dostajesz za darmo

Interesującą akcję dla wszystkich miłośników słuchowisk przygotowała e-księgarnia Ebookpoint. Do wybranych ebooków wersja audio dodawana jest w prezencie, zupełnie za darmo. Promocją objętych jest 50 pozycji. 

19.08.2014
9:25
Promocja w Ebookpoint: przy zakupie ebooka, audiobooka dostajesz za darmo
REKLAMA

Jest wśród nich beletrystyka, książki biznesowe, podręczniki związane z samorozwojem i tytuły dla dzieci. Kompletną listę zestawów znajdziecie tutaj. Akcja potrwa jeszcze tylko do jutra. Poniżej znajdują się trzy propozycje, którymi moim zdaniem warto się zainteresować.

REKLAMA
złodziejka książek

Złodziejka Książek, Marcus Zusak

Liesel Meminger jako kilkuletni zaniedbany podlotek zostaje oddana do rodziny zastępczej, małżeństwa Hubermannów, gdzie jej głównym zajęciem jest zanoszenie uprasowanego prania do bogatszych mieszkańców miasteczka Molching i… kradnięcie książek. Dzięki swoim małym złodziejskim wyskokom Liesel uczy się czytać, pisać, wnika w świat literatury, który od małego ją fascynuje. Tłem historycznym, a także swoistym bohaterem opowieści jest II Wojna Światowa, przedstawiona z różnych punktów widzenia – małej dziewczyny, dorosłego Niemca, nie mogącego dojść do porozumienia z synem, Żyda. Historia Liesel i jej książek, mimo poważnego tematu, który został wzięty na warsztat literacki, jest pełna dystansu i humoru. Recenzję powieści znajdziecie tutaj.

nawyk-samodyscypliny

Nawyk samodyscypliny. Zaprogramuj wewnętrznego stróża, Neil Fiore

Prokrastynacja znana jest większości z nas. Odkładanie obowiązków na wieczne "później", nawarstwianie się rzeczy, które powinny być zrobione, ale z lenistwa, ze stresu, czy z braku motywacji leżą odłogiem. Jak z tym walczyć? Jak być ogarniętym człowiekiem, który po prostu robi co trzeba i ma święty spokój? Jak działać "teraz", a nie "za pięć minut"? Jak efektywnie planować swój dzień?Neil Fiore uchodzi za jednego z największych znawców tematu i ma szereg praktycznych rad dla wszystkich tych, którzy borykają się z tymi problemami.

ggrywalizacja tkaczyk
REKLAMA

Grywalizacja. Jak zastosować reguły gier w działaniach marketingowych, Paweł Tkaczyk

Klasyczna już pozycja na naszym rynku, autorstwa jednego z najlepszych krajowych specjalistów w tej dziedzinie. Książka to praktyczny przewodnik po teorii wykorzystania mechaniki gier do celów biznesowych, przede wszystkim w marketingu. Warto się z nią zaznajomić nie tylko wówczas, gdy prowadzi się swoją firmę, ale nawet wtedy, gdy jest się autorem bloga czy kanału na YouTube i szuka się sposobu, żeby skutecznie go wypromować. To także bardzo interesująca pozycja dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką gier w ogóle. Naszą recenzję znajdziecie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA