REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Ed Sheeran w Polsce: rusza sprzedaż biletów na koncert!

Ed Sheeran ponownie odwiedzi Polskę i już 25 sierpnia 2022 roku zagra koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie. Rusza sprzedaż biletów.

25.09.2021
9:58
ed sheeran bilety warszawa 2022 koncert
REKLAMA

Ed Sheeran w swej kolejnej trasie koncertowej nie zapomni o polskiej publiczności. Ostatni raz zagrał w naszym kraju w 2018 roku w ramach trasy „Divide Tour”, po czym ogłosił przerwę w karierze, a następnie stał się sponsorem klubu Ipswich Town. Pandemia nie przeszkodziła mu w powrocie do muzyki – po przerwie popularny muzyk w końcu nagrał nową płytę („=” promowaną singlami „Shivers” i „Bad Habits”), którą będzie promował na nadchodzącej trasie o nazwie „+ - = ÷ x Tour”.

REKLAMA

Ed Sheeran: bilety na koncert w Polsce 2022

REKLAMA

Tournée rozpocznie się w kwietniu 2022 roku. Sheeran zagra w UK, Irlandii, Środkowej Europie i Skandynawii, powróci też na Wembley (zagra tam aż trzy koncerty w okresie wakacyjnym). 25 września o godz. 11:00 rusza sprzedaż biletów na występ w Polsce; koncert w naszym kraju będzie zwieńczeniem tej trasy.

Organizatorom trasy zależy na sprawnej i w pełni legalnej sprzedaży biletów, w związku z czym wprowadzili nowy rodzaj wejściówek. Na koncercie akceptowany będzie jedynie cyfrowy bilet mobilny – EVENTIM.Pass, dostępny tylko na Eventim.pl oraz w aplikacji mobilnej Eventim PL (tutaj znajdziecie odpowiedzi na najważniejsze pytania). Ceny biletów oscylują między 199 zł a 399 zł; zostanie do nich doliczona opłata serwisowa.

Ed Sheeran i jego współpracownicy zdecydowanie przeciwstawiają się wtórnej sprzedaży biletów przez strony nieoficjalne, starając się uchronić fanów przez wyzyskiem w trakcie kupna. Koncerty na najnowszej trasie będą używać specjalnie zaprojektowanej biletowej technologii cyfrowej z zabezpieczeniami, aby mieć pewność, że tylko prawdziwi fani kupują autentyczne bilety. Ma to na celu zablokowanie wtórnej sprzedaży na stronach nieoficjalnych po wygórowanych cenach, co stanowi oszustwo wobec fanów. Aby usprawnić sprzedaż legalnych biletów, zachęcamy fanów do zarejestrowania się z wyprzedzeniem na konto oficjalnego sprzedawcy. Fani, którzy nie będą w stanie dotrzeć na koncert, będą mogli odsprzedać bilet innym fanom po cenie, za którą go nabyli + oficjalną opłatę rezerwacyjną poprzez oficjalną platformę do nominalnej odsprzedaży pomiędzy fanami, w miejscu, w którym bilet został nabyty

– czytamy w oficjalnym komunikacie.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA