REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Edyta „nie wierzę w koronawirusa” Górniak zaśpiewa dla medyków. Czego nie rozumiecie?

Edyta Górniak jest jedną z gwiazd nadchodzącego koncertu TVP z okazji Dnia kobiet, na który zostali zaproszeni medycy. Nie tylko line up imprezy wzbudza jednak wątpliwości.

04.03.2021
12:30
Edyta „nie wierzę w koronawirusa” Górniak zaśpiewa dla medyków
REKLAMA
REKLAMA

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet TVP szykuje dla swoich widzów specjalny koncert pod nazwą „Za zdrowie pań”. Impreza odbędzie się 8 marca 2021 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Telewizja tak zapowiada nadchodzące wydarzenie:

Największa impreza (nie tylko dla Pań) w Polsce! Koncert przygotowany specjalnie dla widzów TVP z okazji Dnia Kobiet! Podczas koncertu wystąpią największe gwiazdy, które zaśpiewają największe i najpiękniejsze hity wszechczasów. Pamiętając zeszłoroczny sukces koncertu proponujemy po raz drugi uczczenie Dnia Kobiet wyjątkowym muzycznym wieczorem! Motywem przewodnim, a zarazem rozpoczynającym widowisko będzie utwór Edwarda Hulewicza Za zdrowie Pań — czytamy na stronie TVP (pisownia oryg.).

Koncert odbędzie się oczywiście z zachowaniem specjalnego reżimu sanitarnego. Publiczność będzie mogła zająć tylko część z dostępnych miejsc, a także każdy zobowiązany jest mieć zakryte usta i nos. Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, Małopolski Urząd Marszałkowski zaprosił na nadchodzące wydarzenie lekarzy. Dziwi więc, że jedną z zaproszonych gwiazd okazała się Edyta Górniak.

W ostatnich miesiącach Edyta Górniak dała się poznać jako naczelna koronasceptyczka polskiego show-biznesu.

W listopadzie przekonywała w swoich mediach społecznościowych, że na szpitalnych łóżkach leżą statyści, a w ogóle to najlepszym lekarstwem na chorobę są witamina D i oregano. Dodatkowo utrzymywała, że szczepienia są planem depopulacji świata, w który zaangażowany jest Bill Gates. Potem tłumaczyła się z niektórych poglądów, ale niesmak u opinii publicznej pozostał.

Oprócz Edyty Górniak podczas koncertu wystąpią inne gwiazdy związane z TVP, czyli Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski, Joanna Moro, Boys, Future Folk, Gromee, Adam Stachowiak, Andre, Mikołaj Krawczyk, Classic i Norbi. Sam line-up dla wielu osób może okazać się powodem do zbojkotowania nadchodzącego wydarzenia. Lekarze zwracają jednak uwagę nie tylko na to, ale również sam fakt organizowania takiej imprezy.

Akurat w tym czasie tylko nam koncertów brakuje. Z gwiazdami disco polo. Te pieniądze na gwiazdorskie obsady można by lepiej wydać — stwierdził jeden z lekarzy w rozmowie z GW.

REKLAMA

Nieznane są co prawda stawki dla wspomnianych artystów.

Można jednak podejrzewać, że nie są małe.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA