REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Edyta Górniak śpiewa dla Dywizjonu 303. Artystka nagrała nową piosenkę

Edyta Górniak pochwaliła się nową piosenką. Artystka udostępniła w sieci utwór Tylko Ty. Kompozycja promuje film Dywizjon 303. Historia prawdziwa, który trafi do kin w tym tygodniu.

27.08.2018
21:37
Edyta Górniak Tylko Ty Dywizjon 303. Historia prawdziwa
REKLAMA
REKLAMA

Pamiętacie pewnie Dumkę na dwa serca, która nieodmiennie kojarzy się z Ogniem i mieczem Jerzego Hoffmana. Śledzący polskie seriale znają natomiast Dom dobrych drzew, który można usłyszeć w Leśniczówce. Te utwory łączy oczywiście wykonanie przez jedną artystkę.

Teraz Edyta Górniak promuje film Dywizjon 303. Historia prawdziwa.

W sieci pojawił się utwór Tylko Ty, będący reklamą obrazu Denisa Delicia. Kompozycja jest nową wersją utworu Bei Mir Bistu Shein, napisanego w latach 30. w języku jidysz. Oryginał jest dialogiem pomiędzy kochankami, chociaż Górniak nie zdecydowała się na współpracę z innym wokalistą. Autorem tej aranżacji jest Łukasz Pieprzyk.

Oparty na książce Arkadego Fiedlera film Dywizjon 303. Historia prawdziwa przedstawia losy lotników z legendarnego oddziału. Choć inni piloci RAF-u nie darzą ich szacunkiem ani zaufaniem, to polskie asy przestworzy szybko stają się podniebną elitą.

REKLAMA

Dywizjon 303. Historia prawdziwa to produkcja polska, choć na ekranie zobaczymy także zagranicznych aktorów. W filmie zagrali m.in. Cara Theobold, Kirk Baxter czy Andrew Woodall. Nie zabrakło jednak także rodzimych gwiazd ekranu, jak choćby Piotra Adamczyka, Macieja Zakościelnego czy Antoniego Królikowskiego.

Film trafi do kin w piątek 31 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA