REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

„El Camino - Film Breaking Bad” za niecałe dwa tygodnie. Netflix wypuszcza nowy klip promocyjny

„El Camino - Film Breaking Bad” trafi na platformę Netflix za niecałe dwa tygodnie. Z tej okazji serwis wypuścił kolejny materiał promocyjny.

30.09.2019
8:55
Breaking Bad - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

El Camino - Film Breaking Bad” to opowieść, będąca zwieńczeniem historii Jessego Pinkmana (świetny Aaron Paul) po dramatycznym finale serialu z 29 września 2013 roku. Nowy materiał zapowiada, że w produkcji zobaczymy kolejną znaną twarz. Mowa o Starym Joe, właścicielu złomowiska starych samochodów, który pomógł bohaterom przy dwóch innych okazjach (w sezonach 3. i 5.).

Gdy bohater ogląda wiadomości, w których prezenter ogłasza, że rozpoczęły się właśnie poszukiwania Jessego Bruce’a Pinkmana, nagle dzwoni telefon. Mężczyzna odbiera.

Tak, wiem kto mówi. W tym momencie - kto tego nie wie?

Czy Jesse chce się pozbyć tytułowego El Camino, charakterystycznego samochodu, którym odjechał w ostatnich minutach finału? Wszystko na to wskazuje.

Nowy materiał potwierdza także to, co twórca serialu, Vince Gilligan, mówił jakiś czas temu - film rozpocznie się bezpośrednio po wydarzeniach finału, a widz zostanie od razu wrzucony w akcję, bez nadmiernego przypominania najważniejszych wydarzeń. Klip umiejętnie wykorzystuje jednak fragment wiadomości telewizyjnych, wydaje się więc, że to może być dobry sposób na odświeżenie pamięci zagorzałych fanów serialu, którzy jednak po kilku latach mogą nie pamiętać wszystkich szczegółów.

REKLAMA

Z drugiej strony z tego samego powodu platforma od jakiegoś czasu przypomina, że posiada w swoim katalogu wszystkie pięć sezonów serialu, zachęcając widzów do ponownego zobaczenia całości. W tym momencie zostało na to jeszcze dwanaście dni.

Serial „Breaking Bad” dostępny jest na platformie Netflix. Film „El Camino - film Breaking Bad” trafi tam natomiast w piątek 11 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA