REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Taron Egerton i Elton John wystąpili razem na żywo. Można być spokojnym o jakość „Rocketmana”

Aktorzy występujący w filmach biograficznych często mierzą się z postaciami, które już odeszły z tego świata. W przypadku Tarona Egertona jest zupełnie inaczej, bo Elton John wciąż tworzy i występuje. Aktor zaśpiewał na żywo razem ze słynnym brytyjskim muzykiem.

25.02.2019
21:42
elton john taron egerton rocketman
REKLAMA
REKLAMA

W sieci zadebiutowały już zwiastuny filmu „Rocketman”, w których mogliśmy się przekonać, jak aktor radzi sobie wokalnie. Jednak praca na planie, która później jest poddana pracy sztabu ludzi, to nie to samo co występ na żywo. W takich okolicznościach nie da się oszukać publiczności. Oglądając wspólne wykonanie utworu Tiny Dancer przez Eltona Johna i Tarona Egertona można być spokojnym o efekt, który usłyszymy w kinach. Aktor poradził sobie… cóż, śpiewająco.

Występ miał miejsce podczas organizowanej przez Johna gali fundacji AIDS Foundation Academy Awards, która pomaga dzieciom chorym na AIDS. Całość utworu odśpiewał Egerton, zaś autor kompozycji zasiadał za fortepianem i dołączył wokalnie do aktora pod koniec numeru. Sprawdźcie:

Biografia Eltona Johna przybliży widzom, jak wyglądały początki muzyka.

Z ekranu będą wybrzmiewać największe przeboje legendarnego artysty. Będziemy mogli zobaczyć jak nieśmiały pianista, Reginald Kenneth Dwight, staje się tym, kim znamy go obecnie - ekstrawaganckim Eltonem Johnem. Oto jak zwykły chłopak został międzynarodową ikoną popkultury.

REKLAMA

Za kamerą stanął Dexter Fletcher. Jest on znany bardziej jako aktor, ale ma też na koncie kilka dokonań reżyserskich. Jednym z nich jest „Eddie zwany Orłem” z 2016 roku. Oprócz gwiazdy filmu, zobaczymy także Jamiego Bella w roli wieloletniego tekściarza artysty, Berniego Taupina. Richard Madden wcieli się w rolę pierwszego menadżera gwiazdy, Johna Reida. Z kolei Bryce Dallas Howard zagra matkę Eltona Johna. Jednym z producentów wykonawczych obrazu jest sam Elton John.

„Rocketman” w polskich kinach od 7 czerwca 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA