REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Finałowy sezon „Gry o tron” ma być dla nas szokiem. Khaleesi sądzi, że będziemy równie zaskoczeni jak ona

Na półtora miesiąca przed premierą pierwszego odcinka 8. sezonu hitu HBO tylko nieliczni wiedzą, czego mogą się spodziewać miliony. Chociaż jak twierdzi Emilia Clarke, nawet ją zaskoczyło zakończenie serialu „Gra o tron”.

01.03.2019
21:40
Emilia Clarke zakończenie Gra o tron
REKLAMA
REKLAMA

Dowodów na światowy fenomen „Gry o tron” jest co niemiara. Jednak jeśli mówi się o produkcji na gali rozdania Oscarów, to  znak, że uniwersum Westeros na dobre zagościło na kartach historii. Emilia Clarke na zeszłotygodniowej 91. gali wręczenia Oscarów była jedną z osób zapowiadających kategorie i nagrodzonych. Brytyjska aktorka chętnie także rozmawiała na czerwonym dywanie z dziennikarzami.

Matka smoków nie zdołała uniknąć gąszczu pytań o zakończenie serialu „Gra o tron”.

Zresztą nie ma co się dziwić, w końcu fani są coraz bardziej zniecierpliwieni. Zwłaszcza że w tym roku tajemnice HBO trzymane są chyba głęboko pod ziemią. Jak na razie nie wydostał się na światło dzienne żaden poważny spoiler.

Clarke oczywiście sprostała zadaniu nieujawnienia sekretów serialu. Jednak nie obyło się bez rozbrajającej szczerości z jej strony. Aktorka, zręcznie lawirując między szczegółem a ogółem, stwierdziła, że nawet ona nie przewidziała, jak zakończy się cała opowieść o Westeros.

Kompletnie mnie zaskoczyli [twórcy]. Myślę, że naprawdę wszyscy będą zadziwieni. Nawet jeśli zakończenie samo w sobie nie zaskoczy widzów, to wszystko, co się dzieje przed nim, będzie dla większości ludzi absolutnym szokiem.

Warto podkreślić, że serialowa Khaleesi ostatnie słowa wypowiedziała z właściwą dla siebie emfazą. Dziennikarz dopytywał jeszcze, czy Emilia Clarke uważa, że widzowie otrzymają zamknięte zakończenie serialu „Gra o tron”. Aktorka po chwili wahania przyznała, że faktycznie jest szansa na takie poczucie po finałowym odcinku.

REKLAMA

Ostatnia niedziela pokazała zatem, że nawet czerwony dywan i Oscary nie są w stanie złamać tajemnego paktu milczenia, który najwidoczniej zawiązał się w kręgu twórców „Gry o tron”. Wygląda na to, że na wszystkie odpowiedzi pozostaje nam poczekać do 15 kwietnia, kiedy to oficjalnie startuje ostatni sezon serii w Polsce.

Tymczasem siedem dotychczasowych odsłon serialu można obejrzeć na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA