REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix nie ma jeszcze dość irytowania Francuzów. Serial „Emily w Paryżu” dostanie 2. sezon

Serial „Emily w Paryżu”, wymyślony przez twórcę kultowego „Seksu w wielkim mieście”, trafił do serwisu Netflix na początku zeszłego miesiąca. Produkcja szybko zdobyła olbrzymią popularność na całym świecie. Jej fanów ucieszy więc informacja, że firma zamówiła już 2. sezon.

12.11.2020
9:08
emily w paryżu netflix
REKLAMA
REKLAMA

„Emily w Paryżu” opowiada o młodej Amerykance, pracującej w agencji marketingu, która zostaje wysłana do stolicy Francji w celu usprawnienia jakości mediów społecznościowych tamtejszego oddziału. Grana przez Lily Collins bohaterka charakteryzuje się równie wielką ambicją i samozaparciem, co do przesady optymistycznym nastawieniem do życia. Co niekoniecznie podoba się jej nowym francuskim kolegom, a zwłaszcza nowej szefowej o imieniu Sylvie Grateau.

Nowa produkcja Netfliksa zadebiutowała 2 października i z miejsca stała się jednym z największych tegorocznych hitów platformy. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się również w Polsce, co ostatecznie zapewniło jej zwycięstwo w październikowym TOP 10 i to z dużą przewagą nad 2. miejscem. Nie wszędzie tytuł stworzony przez Darrena Stara („Beverly Hills”, „Seks w wielkim mieście”) został jednak przyjęty z równie dużym entuzjazmem. Szczególnie narzekali Francuzi, dla większości których „Emily w Paryżu” to głupawa komedyjka żerująca na stereotypach o ich narodzie.

Dla Netfliksa ważna jest jednak oglądalność. Dlatego „Emily w Paryżu” dostanie 2. sezon.

Serwis poinformował o przedłużeniu produkcji o kolejną odsłonę za pomocą krótkiego wideo z członkami obsady, w którym ci świętują szczęśliwą wiadomość. Jak podaje portal Deadline, Netflix wysłał też do mediów fałszywy list od Sylvie Grateau. Szefowa Emily podkreśla w nim, że dziewczyna zrobiła wrażenie na klientach Savoir i powinna zostać w stolicy mody przynajmniej nieco dłużej. Co pozwoli jej wzmocnić zawiązane relacje, a przy okazji może nauczyć się też kilku angielskich słówek.

Nie wiadomo na razie, ile odcinków będzie liczyć 2. sezon. W październikowej rozmowie z portalem Glamour Star podkreślał, że w przypadku przedłużenia produkcji ma nadzieję powrócić na plan w Paryżu na wiosnę przyszłego roku. Niestety, te plany mogą zostać pokrzyżowane przez szalejącą we Francji pandemię koronawirusa.

REKLAMA

Dlatego 2. seria „Emily w Paryżu” nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA