REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Internet oszalał na punkcie drinka Emmy D'Arcy z "Rodu smoka"

To, że "Ród smoka" jest wielkim serialowym hitem, wiadomo nie od dzisiaj. Olbrzymią popularnością cieszą się również aktorzy występujący w produkcji HBO Max. Ostatnio po sieci krąży fragment rozmowy dwóch aktorek serialu: Emmy D'Arcy oraz Olivii Cooke, które gawędzą sobie o ulubionych drinkach. Sposób, w jaki D'arcy wypowiada nazwę koktajlu, podbił serca publiczności.

14.10.2022
12:50
Emma D'Arcy
REKLAMA

Emma D'Arcy zyskała popularność dzięki serialowi "Ród smoka", w którym gra księżniczkę Rhaenyrę Targaryen. Wcześniej 30-letnia aktorka dała się poznać fanom, grając w takich serialach, jak m.in. produkcja "Poszukiwacze prawdy" oraz "Wanderlust". Popularność D'Arcy może jeszcze bardziej poszybować w górę. Wszystko za sprawą fragmentu rozmowy z Olivią Cooke, grającą w "Rodzie smoka" starszą wersję Alicent Hightower.

REKLAMA

Negroni Sbagliato with Prosecco in it! Te słowa D'Arcy stały się viralem.

W wywiadzie obie gwiazdy zadawały sobie wzajemnie pytania i choć w serialu "Ród smoka" są dla siebie wrogami, poza planem dało się wyczuć, że bardzo się lubią. Jaki jest twój ulubiony koktajl? Zapytała koleżankę z planu Olivia Cooke. Negroni Sbagliato... ...with Prosecco in it! czyli Negroni Sbagliato z Prosecco w środku. To, w jaki sposób powiedziała to zdanie Emma D'Arcy wręcz zachwycił widzów hitowego serialu.

Fragment rozmowy dwóch aktorek trafił m.in. na TikTokowy profil HBO Max, gdzie doczekał się ponad ośmiu tysięcy komentarzy fanów i ponad osiemdziesiąt tysięcy udostępnień. Do tego pojawiły się też liczne memy z Negroni Sbagliato. Warto też dodać, że dzięki viralowemu nagraniu mocno wzrosła również popularność wspomnianego drinka, tak lubianego przez Emmę D'Arcy. Doszło nawet do tego, że zagraniczne serwisy internetowe przedstawiają przepisy i kombinacje Negroni z prosecco.

Popularność drinka lubianego przez Emmę D'Arcy znacznie wzrośnie

A skoro już mowa o samym drinku, to warto podkreślić, że Negroni z Prosecco, to włoski drink z musującym winem. Składa się z likieru campari, słodkiego wermutu i włoskiego prosecco i plasterka pomarańczy. Niewykluczone, że dzięki aktorce "Rodu smoka" jego popularność mocno wzrośnie, również w polskich barach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA