REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Na Empik GO pojawi się serial audio „Fucking Bornholm” w gwiazdorskiej obsadzie. Do posłuchania za darmo dzięki Empik Premium

Od kilku dni możemy korzystać z Empik Premium bez żadnych opłat przez 60 dni. Na początku kolejnego tygodnia dostaniemy kolejny powód, żeby skorzystać z tej promocji. W ramach aplikacji Empik GO zadebiutuje bowiem serial audio „Fucking Bornholm” o kryzysie w dwóch związkach. W obsadzie gwiazdy polskiego kina.

26.03.2020
15:44
empik go fucking bornholm
REKLAMA
REKLAMA

Wprowadzona w zeszłym tygodniu kwarantanna epidemiologiczna związana z pandemią koronawirusa daje się we znaki wszystkim mieszkańcom Polski. Nie brakuje jednak firm i instytucji, które sprawnie poruszają się w obrębie obecnych ograniczeń. Jedną z nich jest na pewno Empik, którego decyzja o czasowym zniesieniu opłat za korzystanie z Empik Premium okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Jedną z najważniejszych korzyści związanych z używaniem tej usługi jest dostęp do biblioteki Empik GO. Firma poinformowała właśnie w oficjalnym komunikacie, że jeszcze w marcu powiększy się ona o kolejny oryginalny serial audio. O czym opowie produkcja napisana i wyreżyserowana przez Annę Kazejak („Skrzydlate świnie”, „Bez tajemnic”)?

„Fucking Bornholm” to serial o dwóch rozpadających się związkach i ponadczasowej potrzebie miłości.

Empik zapewnia, że będziemy tu mieć do czynienia faktycznie z prawdziwą produkcją aktorską. Członkowie obsady nie będą więc pełnili ról lektorów, ale wcielą się w swoich bohaterów z użyciem całego wachlarza swoich aktorskich umiejętności. Główne role w „Fucking Bornholm” zagrają Michał Czernecki, Magdalena Różczka, Olga Kalicka i Leszek Lichota.

empik go fucking bornholm class="wp-image-389971"
Foto: Plakat serialu „Fucking Bornholm”/Empik

Tłem dramatu między czwórką bohaterów będzie skandynawska wyspa Bornholm, gdzie na majówkę zjadą się Maja i jej wiecznie skupiony na sobie mąż, Hubert. W tej wyprawie towarzyszą im wieloletni przyjaciel Dawid, który przyjechał na urlop z poznaną niedawno na Tinderze młodszą dziewczyną, Niną. Niedopasowanie charakterów i rozwijające się od miesięcy konflikty nagle wybuchną w trakcie wyjazdu i udzielą się towarzyszącym obu parom dzieciom.

REKLAMA

Twórcy zapowiadają, że „Fucking Bornholm” będzie połączeniem dramatu i historii obyczajowej, ale niepozbawionym też elementów komediowych. Serial ma liczyć pięć odcinków.

Premiera pierwszego epizodu „Fucking Bornholm” na Empik GO już 30 marca. Kolejne będą się pojawiać w aplikacji co 2 dni.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA