REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Empik Premium przez 60 dni za darmo. Do wyboru 11 tysięcy audiobooków i ebooków oraz bezpłatna wysyłka

Koronawirus w znaczący sposób utrudnia wszystkim mieszkańcom Polski korzystanie z kultury. Tego typu kryzysy to jednak dobry moment dla firm, żeby znalazły nietypowe metody przyciągania i zadowalania klientów. Firma Empik poinformowała właśnie, że usługa Empik Premium będzie dostępna za darmo na 60 dni. Warto z niej skorzystać?

17.03.2020
12:11
empik premium
REKLAMA
REKLAMA

Przymusowy pobyt w domu na pierwszy rzut oka zdecydowanie nie zalicza się do rzeczy przyjemnych. Wbrew pozorom nie brakuje jednak rozrywek, którym z powodzeniem można oddać się w domowym zaciszu. Chodzi oczywiście o czytanie książek, oglądanie nowości na VOD (listę najciekawszych produkcji znajdziecie TUTAJ) czy korzystanie ze streamingu muzyki.

Na użytkowników korzystających z sieci zaczęły też otwierać się bardziej tradycyjni dostarczyciele treści kulturalnych. W najbliższych dniach hitowe spektakle online pokażą choćby Metropolitan Opera i wiedeńska Staatsopera. A to nie koniec optymistycznych wieści. Specjalną niespodziankę dla fanów ebooków, audiobooków i podcastów przygotował też Empik.

Usługa Empik Premium od dzisiaj przez dwa miesiące będzie dostępna za darmo dla wszystkich. Użytkownicy będą mogli w tym czasie zdobyć kod na darmowe korzystanie z usługi przez 60 dni.

Biuro prasowe firmy w oficjalnym komunikacie poinformowało, że Empik chce pomóc we wspólnym spędzaniu czasu i rozwój rodzinnych zainteresowań w tym trudnym okresie. Dlatego z bezpłatnego pakietu korzyści będą mogli skorzystać wszyscy zainteresowani. Wystarczy, że wejdą w TEN LINK i podadzą swój adres, na który zostanie wysłany jednorazowy kod pozwalający na wykorzystywanie Empik Premium przez 60 dni całkowicie za darmo.

empik premium class="wp-image-386886"
REKLAMA

Jakie dokładnie profity przysługują osobom posiadającym dostęp do tej usługi? Chodzi m.in. o dostęp do ponad 11 tysięcy ebooków i audiobooków, darmowe wysyłki kurierem lub do paczkomatów (odbiór przesyłki bezpośrednio w salonach Empik został zawieszony na czas kwarantanny), a także możliwość korzystania z oferty słuchowisk i podcastów za pomocą aplikacji Empik GO.

Sieć sklepów ma też zamiar wynagrodzić swoich klientom brak jakichkolwiek wydarzeń kulturalnych w najbliższych tygodniach. Dzięki Empik Premium użytkownicy będą mieli możliwość obejrzenia spotkań autorskich w wersji online. W dniach 24-26 marca odbędą się streamy na żywo wydarzeń z Katarzyną Puzyńską, Janiną Bąk i Anną Ficner-Ogonowską. Dla najmłodszych zostanie z kolei zorganizowany cykl warsztatów edukacyjnych pt. „W domu jest fajnie, i kropka!”. Skorzystacie z promocji na Empik Premium?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA