REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Euforia” dostanie dwa odcinki specjalne od HBO. Znamy szczegóły i datę premiery pierwszego z nich

Zaledwie miesiąc temu „Euforia” przyniosła stacji HBO trzy nagrody Emmy podczas ostatniej edycji prestiżowego plebiscytu, a już ogłoszono powstanie nowego projektu związanego z serialem. Oczekiwanie na 2. sezon zostanie niespodziewanie umilone widzom za sprawą dwóch odcinków specjalnych. W pierwszym z nich pojawi się Zendaya.

20.10.2020
16:21
euforia hbo
REKLAMA
REKLAMA

Aktorka grana z roli Mary Jane Watson w nowych filmach o Spider-Manie była jedną z postaci, które mogły szczególnie mocno świętować ostatnie wyniki Nagród Emmy. Nie dość, że sama zgarnęła jedną statuetkę (jako najmłodsza laureatka w historii), to „Euforia” wyszła z pojedynku z produkcjami innych serwisów VOD z tarczą. Na pewno ucieszyło to włodarzy HBO, którzy wcześniej na każdym kroku pokazywali swoją wiarę w dzieło Sama Levinsona i zdążyli ją zawczasu przedłużyć o kolejny sezon.

Dzisiaj okazuje się, że to niejedyny nowy projekt planowany przez stację w związku z „Euforią”. Produkcja doczeka się ponadto dwóch odcinków specjalnych rozgrywających się najprawdopodobniej między wydarzeniami z 1. i 2. odsłony. W oficjalnym komunikacie prasowym wysłanym przez HBO do mediów zdecydowanie więcej szczegółów padło na temat wcześniejszego z zapowiedzianych epizodów.

W nowym odcinku powróci Zendaya, która wcielała się w główną rolę Rue Benett.

Bohaterkę spotkamy w trakcie obchodzenia świąt Bożego Narodzenia niedługo po tym jak została zostawiona na stacji kolejowej przez Jules Vaughn pod koniec premierowego sezonu. W odcinku zatytułowanym „Trouble Don't Last Always” poza Zendayą zobaczymy również Colmana Domingo, który wciela się w postać Aliego. Za scenariusz i reżyserię epizodu specjalnego odpowiada zaś wspomniany wcześniej Sam Levinson – pomysłodawca amerykańskiej wersji „Euforii”.

REKLAMA

Nowy materiał został przygotowany z uwzględnieniem wszystkich procedur bezpieczeństwa związanych z przeciwdziałaniem pandemii COVID-19. Póki co nie znamy dalszych szczegółów na temat innych członków obsady i dalszych szczegółów fabularnych. Nadal nie wiadomo też nic na temat kolejnego odcinka, który trafi do VOD w późniejszym terminie. HBO zapowiedziało jednak, że będzie systematycznie dostarczać kolejne informacje na ten temat. Fanom produkcji pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość.

Pierwszy odcinek specjalny serialu „Euforia” zadebiutuje na HBO GO już 7 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA