REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jules oddaje się refleksji w zwiastunie 2. odcinka specjalnego „Euforii”. Premiera jeszcze w tym miesiącu

Miłośnicy „Euforii” z niecierpliwością wyczekują 2. sezonu serialu. Na razie jednak nie wiadomo kiedy można się go spodziewać, ale żeby osłodzić fanom wydłużający się niemiłosiernie czas oczekiwania, twórcy postanowili zaserwować im dwa odcinki specjalne. Pierwszy z nich już za nami, a drugi pojawi się całkiem niedługo. W sieci właśnie pojawił się jego zwiastun.

20.01.2021
13:23
euforia jules odcinek specjalny zwiastun trailer
REKLAMA
REKLAMA

Fani „Euforii” nie mają lekko. Serial okazał się zarówno komercyjnym jak i artystycznym hitem i 2. sezon był tylko kwestią czasu. Ekipa miała wrócić na plan już w marcu 2020 roku. No ale... pandemia zatrzymała Hollywood i tak się nie stało. Od końca emisji pierwszej w sierpniu 2019 roku odsłony minął już grubo ponad rok. I żeby utrzymać zainteresowanie produkcją, twórcy zdecydowali się spróbować czegoś nowego. W zeszłym miesiącu swoją premierę miał odcinek specjalny produkcji. W tym pojawi się kolejny.

Zwiastun 2. odcinka specjalnego „Euforii

W grudniowym specialu mieliśmy okazję śledzić dalsze losy granej przez Zendayę Rue. Nadchodzący odcinek specjalny będzie się natomiast skupiał na Jules. Akcja „F–k Anyone Who’s Not a Sea Blob” również rozgrywa się w okresie świątecznym, a bohaterka, w którą wciela się Hunter Schafer będzie analizować miniony rok ze swojego życia. W sieci właśnie pojawił się zwiastun, dający przedsmak tego, co nas czeka:

Wygląda więc na to, że fani serialu będą ukontentowani. W końcu zgodnie z tym, co można zobaczyć w powyższym trailerze zapowiada się refleksyjny odcinek, w którym nie zabraknie elementów, za jakie widzowie na całym świecie pokochali produkcję o dwóch zagubionych nastolatkach, odnajdujących własną seksualność. Spodziewajcie się więc wielu serialowych uniesień.

REKLAMA

2. odcinek specjalny zadebiutuje już niedługo. Jako pierwsi będą mieli okazję go obejrzeć użytkownicy HBO Max. Na platformie pojawi się już 22 stycznia 2021 roku. Zgodnie z aktualnymi informacjami, polscy widzowie będą mogli obejrzeć już trzy dni później. Trafi bowiem na HBO GO 25 stycznia. Biorąc pod uwagę, że zdjęcia jeszcze się nie zaczęły, wciąż nie wiadomo jednak kiedy należy spodziewać się pełnoprawnego 2. sezonu „Euforii”.

Premiera 2. odcinka specjalnego „Euforii” 25 stycznia 2021 roku na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA