REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Netflix zapowiada nowy serial. Everything Sucks! opowie o licealnych problemach w latach 90.

Platforma VOD oferuje nową produkcję poświęconą trudnemu okresowi dojrzewania. Everything Sucks! przedstawi dwie grupy licealistów, które pracują razem nad szkolnym projektem. Ponadto serial przeniesie widzów do lat 90.

16.01.2018
20:19
Everything Sucks! - Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Perypetie nastolatków to dla Netlifksa nie pierwszyzna. W zeszłym roku serwis zaserwował abonentom serial Trzynaście powodów, w którym razem z głównym bohaterem staramy się dociec, dlaczego jedna z uczennic popełniła samobójstwo. Niedawno w katalogu platformy pojawił się The End of the F***ing World, który mierzył się z odrzuceniem, niezrozumieniem i buntem siedemnastolatków. Jednak w tych produkcjach ukazano skrajne problemy i zachowania nastolatków.

Everything Sucks! to komediodramat, który ma pokazać bardziej przyziemne sytuacje.

Serial przedstawi wydarzenia z położonej w miasteczku Boring w Oregonie szkoły średniej. Fabuła skupi się na członkach kółka teatralnego i kółka sztuk audiowizualnych. Niezbyt popularni uczniowie Boring High School łączą siły, by wspólnie nakręcić szkolny film. Biorąc pod uwagę wszystkie problemy związane z dorastaniem, przedsięwzięcie może okazać się trudnym zadaniem.

Akcja osadzona jest w 1996 roku, co producenci Ben York Jones i Michael Mohan tłumaczyli podobnym zabiegiem zastosowanym w przypadku Cudownych lat czy Różowych lat 70. Tam również główna idea polegała na spojrzeniu na życie nastolatków sprzed około dwóch dekad w sposób, w jaki zapamiętali je twórcy tych produkcji. W tego typu serialach ważnym czynnikiem zawsze jest ówczesna moda, muzyka i ogólne nastawienie młodych ludzi. Nie inaczej będzie w Everything Sucks!; po teaserze można się spodziewać, że nie zabraknie takich reliktów przeszłości jak walkmany czy magnetowidy.

Kogo zobaczymy w serialu?

REKLAMA

Na ekranie pojawią się Peyton Kennedy (Pojmani, American Fable) jako Kate Messner i Jahi Winston (The New Edition Story) jako Luke O’Neil. W roli ich rodziców wystąpią odpowiednio Patch Darragh (Dwoje do poprawki, Zakazane imperium) i Claudine Mboligikpelani Nako (Grimm). Oprócz nich w obsadzie znaleźli się również Sydney Sweeney, Quinn Liebling czy Elijah Stevenson.

Serial składa się z dziesięciu odcinków, z których każdy trwa pół godziny. Premierę wszystkich epizodów zaplanowano na 16 lutego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA