REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ewan McGregor w zapowiedzi 3 sezonu Fargo. Nie uwierzycie, jak sie zmienił!

Ewan McGregor to przystojny mężczyzna, nie ma sie co oszukiwać. Zwłaszcza, że udało mu się wyglądać całkiem nieźle, wcielając się w rolę heroinisty. Jego charakteryzacja w trzecim sezonie Fargo może jednak zaskoczyć. McGregor jest łysawy i ma spory brzuszek.

07.03.2017
10:09
Fargo - 3 sezon
REKLAMA
REKLAMA

W trzecim sezonie Fargo szkocki aktor wcielił się w podwójną rolę. McGregor zagrał dwóch braci, Emmita Stussy i Raya Stussy, którzy wcale nie są bliźniakami. W teaserze produkcji mogliśmy zobaczyć jednego z nich. To pierwsza zapowiedź 3 sezonu Fargo, w której widzimy aktorów biorących udział w serialu. Do tej pory otrzymywaliśmy krótkie, dość enigmatyczne materiały.

REKLAMA

3 sezon Fargo opowie o wydarzeniach, które rozegrały się cztery lata po zakończeniu akcji z pierwszego sezonu. Tym razem przeniesiemy się do miejscowości Eden Valley w Minnesocie.

Nadchodząca seria swoją premierę będzie mieć za ponad miesiąc, bo 19 kwietnia tego roku. Po zakończeniu 3 sezonu będzie można go w całości obejrzeć w platformie ShowMax. Aktualnie w tym serwisie możemy oglądać dwa pierwsze sezony Fargo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA