REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. YouTube

Fame MMA online – gdzie obejrzeć galę? Dowiedz się wszystkiego o walkach w klatce

Fame MMA to polska federacja organizująca gale freakfightów. Gale typu freakfight oferują walki, w których może uczestniczyć każda osoba, niekoniecznie specjalizująca się dziedzinach sportów walki. Freakfight to tzw. szalone walki. W przypadku Fame MMA w wydarzeniu biorą udział osoby popularne w internecie, najczęściej, aby rozwiązać swój konflikt.

28.07.2021
21:04
famę mam online gdzie obejrzeć galę
REKLAMA

W tym tekście poznasz odpowiedzi na pytania i informacje dotyczące Fame MMA:

REKLAMA

Kiedy odbędzie się gala Fame MMA?

Termin następnej gali zostanie ogłoszony na stronie famemma.tv oraz na mediach społecznościowych federacji. Zapowiedź najbliższej gali ukaże się w formie traileru na YouTube na oficjalnym kanale Fame MMA.

Fame MMA na YouTube – sprawdź kanał

Na oficjalnym kanale federacji znajdziemy: zapowiedzi gal, zapowiedzi walk, prezentacje zawodników, walki z poprzednich gal, CAGE z zawodnikami, konferencje w transmisji Live oraz Ceremonie ważenia i Media treningi również w transmisji Live.

Kanał znajduje się pod linkiem:
https://www.youtube.com/channel/UCp91i5P0MGWV4VXfbCxx5WA

Karta walk na Fame MMA – kiedy jest ujawniana?

Kartę walk poznamy dopiero po ukazaniu się traileru lub po pierwszych konferencjach. Wśród znanych osób, które już miały okazję wejść do oktagonu Fame MMA, jest m.in. Sylwester Wardęga, Lil Masti, Don Kasjo, Marta Linkiewicz, Marcin Najman, Popek Monster, Kubańczyk, Dawid Malczyński.

Gdzie obejrzeć galę Fame MMA online?

Transmisję gali obejrzymy na stronie famemma.tv pod linkiem: https://famemma.tv/#/

Najpierw należy założyć konto na platformie, a następnie wejść w widok Konta, gdzie transmisja jest odtwarzana. Galę można oglądać, gdy użytkownik jest zalogowany na jednym urządzeniu, np. na telewizorze, komputerze.

Jak obejrzeć galę Fame MMA?

Na początku trzeba wejść na stronę famemma.tv, aby wykupić PPV (pay-per-view – płatna usługa umożliwiająca oglądanie wybranych multimediów), przez co otrzyma się dostęp do transmisji. Mamy też możliwość wykupić PPV z reflinka zawodników, który udostępniają na swoich social mediach. Niektórzy zawodnicy przekazują zyski z reflinków na cele charytatywne.

REKLAMA

Fame MMA – ile kosztuje PPV?

Koszt PPV to 24,99 zł za pakiet BASIC, dzięki któremu będzie można obejrzeć transmisję w jakości HQ jeszcze przez 48h od jej zakończenia oraz dostęp do transmisji z Loży Szyderców. To najtańszy pakiet z listy.

Pakiet PREMIUM kosztuje 29,99 zł i oferuje 7-dniowy dostęp do zapisu transmisji i transmisji z Loży Szyderców w jakości HD. Pakiet zawiera również materiały dodatkowe VOD, Media trening, Ceremonię ważenia oraz dostęp do zapisu transmisji z poprzednich gal.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA